Witcher 3 mü sıkıcı ben mi oyundan anlamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sadboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun 2015 de çıktı ben de 2016 da aldım ve oynamaya başladım ama normalde bi oturuşta 12 saat oynayan ben witcher 3 ü 1 saatten fazla oynayamıyodum.Bende oyuna ara verdim ve 2 haftada bi görev falan yapmaya başladım.Zaman geçti Witcher 3 iyice overrated olmaya başladı millet şişire şişire anlatmaya başladı.Tekrar bi şans verdim bi kere güzel bi dedektiflik görevi vardı ilk defa onda sıkılmadım sonra gene aynısı oldu.Witcher 1 le 2 yi de fena bulmamış biri olarak 3 beni bayıyo sıkıyo öldürüyo yok ediyo artık kafayı yicem ben mi yanlış oynuyom benim yaptığım görevler mi en kötüleri bilmiyom ama çok sıkıcı.

HownİscupE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
benim yaş 16 ve çoğu rpgden zevk almam ben yaşa veririm ama cidden witcher 3 benide aşırı bayıyor skryim az çok çekiyor kendine ama bana göre witcher 3 çok ağır

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Bu tamamen kişinin oyundan ne beklediğiyle alakalı olduğu için yorum yapmak güç ancak W3 bence efsane bir oyundur. Sınırlandırılmayan başından kalkmasanda, tekrar tekrar oynasanda kendini tekrar etmeyen eşsiz oyunlardan birisidir. Ancak şöyle bir şey de var ki ben B. Mühendisi olduğum için midir bilmiyorum işin birazda teknik boyutuna bakıyorum bir kaç makale de okudum oyunun yapılışı ve hedefi hakkında onlarında oyunu sevmemde etkili bir rol oynadığını düşünüyorum ama yine konunun başında da değindiğim gibi zevk meselesi herşey den evvel :)

sadboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rpg sevende biriyim skyrime bi otururum 10 saat kalkmam