Witcher 3 çok fazla FPS düşüşü!!! Witcher 3 oynamışlar acil yardım!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sorun Windows'un güncellemeleri mi? GOG Galaxy'nin güncellemesi mi?

• Windows

Kullanılan: 0 0.0%
  • GOG Galaxy

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Geçenlerde orijinal olan Witcher 3 oyunumu kurdum. Yedi saat gibi bir süre oynadım. Bir hafta sonra windows'a güncelleme geldi ve bilgisayar(dizüstü) normalden farklı açılmaya başladı hem yavaş hemde ekran gidip gidip geliyor. Gelelim oyuna normalde Witcher 3'te 20-30 FPS alırken ve akıcı sayılabilecek bir deneyim sunarken geçenlerde hem windows'a hem de oyunu açarken otomatik açılan GOG Galaxy'ye güncelleme geldi. Bugün oyuna girdiğimde ilk başta yükleme ekranında donuyordu bilgisayara restart attım oyuna girmeye başladı ama sonrada ekran neredeyse çok az görünuyordu az önce girdiğimde ise windows bana çözünürlük onerisi vermişti bende deneyeyim dedim 5-6 FPS alıyordum ama yine de alıyordum işte sonra belki kasmasının sebebi çözünürlüktendir dedim( oyunu ilk kurup açtığım zamanda o çözünürlükte 15 FPS alıyordum belki daha fazla ) ama nafile oyun yine donmuştu. Bir düşündüm acaba ekran kartıyla alakalı mı ama oynadığım LOL'de FPS düşüşü yoktu bilgisayarın hızı da normaldi ve bilgisayarımda güncellemeleri denetle özelliğine tıklanmıyordu (ekran kartını oradan güncellerim ) bu sebeple ben de güncel olduğunu düşündüm. Nasıl düzeltebilirim? Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.