Witcher 3 Bilenler Baksın lütfen

Bu konuyu okuyanlar

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar dlc siz ben ana görevleri yaptım çok yan görevlere bulaşmadım oyun bitti sonra orman hanımlarından kalan cadıyıda öldürdüm kolyeyi aldım ama şu anda boşluktayım yeneferi seçmiştim hiç tirisi öpmedim sevdiğmi falan söylemedim hemen herşey bir anda bitti ne ciri ne tris bende dinal böyle internetten izledim ciriyle buluşuyoruz ona kılıç veriyorum falan niye bende böyle olmadı ve şu an ne yapmalıyım gerçekten üzülüyorum arkadaşlar bi yardım edin bana resim falan paylaşıyorum valla boşluktayım onlar gidince ne görev yapasım ne bisi yapasım geliyo dlc leri falan anlatın arkadaşlar direk alırım sıkıntı yok ama şu an boşluktayım işte valla çok üzülüyom depresyona girdim çok kaptırmıstım kendimi merak ettiyim şey şu arkadaşlar ben cirinin neden efsunger olduğnu göremedim handa bulusmadım üzülüyom
Ekran Alıntısıfffdsf.PNG
witcher.PNG
witcher.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısıasd.PNG
Ekran Alıntısıdsdsfafasfsfsaf.PNG
Ekran Alıntısıss.PNG
sdsdsd.PNG
Ekran Alıntısıfffdsf.PNG

Ekli dosyalar

• zrıh.PNG
    zrıh.PNG
    369.3 KB · Görüntüleme: 444
Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
100 saat Witcher 3 oynadım bu süre de tek sefer için. Oyundaki hemen hemen bütün yan görevleri yaptım. Finalde Ciri için bir kılıç alacaksın oyunun ilk başında bize görev veren komutanın olduğu yerden sonra yine oyunun başındaki hana gidip orada Ciri ile buluşacaksın fakat gerçek son bu değil. Gerçek son Blood and Wine DLC paketi bitince oluşuyor. İlk Hearts of Stone paketini oynaman lazım ama. O paket çok uzun değil 5-10 saat arasında bitirirsin. Blood and Wine bir 40 saat ekliyor süreye yan görevlerle tabi. Oyunun en eğlenceli kısmı Blood and Wine paketi. Ancak DLC paketleri oldukça güç isteyen paketler. Ana hikayeyi fazla yan görev atlamadan yaptıysan çok level alamamışsındır bu yüzden pek güçlü sayılmazsın DLC paketleri için.

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
100 saat Witcher 3 oynadım bu süre de tek sefer için. Oyundaki hemen hemen bütün yan görevleri yaptım. Finalde Ciri için bir kılıç alacaksın oyunun ilk başında bize görev veren komutanın olduğu yerden sonra yine oyunun başındaki hana gidip orada Ciri ile buluşacaksın fakat gerçek son bu değil. Gerçek son Blood and Wine DLC paketi bitince oluşuyor. İlk Hearts of Stone paketini oynaman lazım ama. O paket çok uzun değil 5-10 saat arasında bitirirsin. Blood and Wine bir 40 saat ekliyor süreye yan görevlerle tabi. Oyunun en eğlenceli kısmı Blood and Wine paketi. Ancak DLC paketleri oldukça güç isteyen paketler. Ana hikayeyi fazla yan görev atlamadan yaptıysan çok level alamamışsındır bu yüzden pek güçlü sayılmazsın DLC paketleri için.
Fotaraflara Bi Bakarmısın agam emek baya verdim 80 saat geçti oyunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotaraflara Bi Bakarmısın agam emek baya verdim 80 saat geçti oyunda bide ak bostandaki grifin görevi veren komutandanmı bahsediyoz bide abi ben emir emreis le falan kimseyle konusmadımkı direk cadıyı oldurdum kurt adamı oldurdum bu kadar ciri falan ortada yok ak bostandada bende o görev yok hana git falan filan diye

Ekli dosyalar

• 90 saat.PNG
    90 saat.PNG
    396.1 KB · Görüntüleme: 566
  • zrıh.PNG
    zrıh.PNG
    369.3 KB · Görüntüleme: 700
Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bende oyunun ana hikayesi bittiği zaman 56 saat geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Yan görevleri yapmadan 90 saat nasıl oynadınız :D Oyun sonunda karakter ortalama şu tarz bir şeye dönüşüyor. DLC paketlerine hemen geçmenizi tavsiye ederim. Ara tatilde bir 100 saat daha ayırıp oyunu yeniden oynamayı düşünüyorum. En zevk aldığım oyun net Witcher 3 olmuştur.

Ekli dosyalar

• The Witcher 3 24.11.2019 03_43_15.jpg
    The Witcher 3 24.11.2019 03_43_15.jpg
    66.5 KB · Görüntüleme: 734

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bende oyunun ana hikayesi bittiği zaman 56 saat geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Yan görevleri yapmadan 90 saat nasıl oynadınız :D Oyun sonunda karakter ortalama şu tarz bir şeye dönüşüyor. DLC paketlerine hemen geçmenizi tavsiye ederim. Ara tatilde bir 100 saat daha ayırıp oyunu yeniden oynamayı düşünüyorum. En zevk aldığım oyun net Witcher 3 olmuştur.
Görkemcim Ben Oynamayı Seviyorum Canım Gitmeden Oyunu Bitirdim çok fazla oynadım ama son hoşuma gitmedi beni rahatsız eden şey öldürdük vahşi avı direk beni ciriyle buluşturmadan kurt adam öldürttü orman hanımlarından kalan cadıyı oldurdum ben neden siriyle bulusmadım bunu çok merak ediyorum ? ve üzülüyorum bu arada dlc lerde tris yenefer oluyo onlarla konusuyormuyuz ben direk kear morhende doğdum ciri ölünce bu kadar baska bisi yok ciriyle konusmak istiyom sadece

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Görkemcim Ben Oynamayı Seviyorum Canım Gitmeden Oyunu Bitirdim çok fazla oynadım ama son hoşuma gitmedi beni rahatsız eden şey öldürdük vahşi avı direk beni ciriyle buluşturmadan kurt adam öldürttü orman hanımlarından kalan cadıyı oldurdum ben neden siriyle bulusmadım bunu çok merak ediyorum ? ve üzülüyorum bu arada dlc lerde tris yenefer oluyo onlarla konusuyormuyuz
DLC paketlerinde konuşma oluyor. Dediğim gibi normal oyunun sonunda değil Blood and Wine sonunda Ciri, Triss ve Yennefer üçlüsünden birisiyle buluşuyorsun yaptığın seçimlere göre ama BW DLC paketinde bu son haricinde görmüyorsun. Hearts of Stone paketini unuttum açıkçası hatırlamıyorum. Bende DLC paketleri yüklü olarak başladığım için bu paketler olmadan son belki başka bir şekilde bitiyordur bilemiyorum o yüzden net bir şey diyemem.

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
DLC paketlerinde konuşma oluyor. Dediğim gibi normal oyunun sonunda değil Blood and Wine sonunda Ciri, Triss ve Yennefer üçlüsünden birisiyle buluşuyorsun yaptığın seçimlere göre ama BW DLC paketinde bu son haricinde görmüyorsun. Hearts of Stone paketini unuttum açıkçası hatırlamıyorum. Bende DLC paketleri yüklü olarak başladığım için bu paketler olmadan son belki başka bir şekilde bitiyordur bilemiyorum o yüzden net bir şey diyemem. indirim gelsin heart of stone ve blood paketini alıcam aldıktan sonra o paketleri nabıcam bro nası devam ediyo görevler nası geliyo falan bisey yapmam lazımmı ayarlardan onları hiç bilmiyorum alcam dlc leri tamam yüklücem sonra ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
DLC paketleri yüklendikten sonra görevler kısmına 2 yeni görev eklenecek. Birisi Heart of Stone diğer Blood and Wine. Görevlere başladığın zaman DLC paketine başlamış oluyorsun bu kadar ek bir şey yapmana gerek yok.

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
oyun yaptığın görevler oyunun sonunu etkiledği için görevler değişiklik gösterebiliyor yani youtubedaki ile bire bir aynı olmaz ve ben de oyunun son kısımlarına geldiğimde bi kaç görev kaybolmuştu inanılmaz üzülmüştüm ama takma kafana yapabildiğin görevleri yap oyunun sonuna ulaş .zaten ilk kez oynuyorsan normal .bitirince bir daha oynarsın witcher 3 bu sonuçta

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
oyun yaptığın görevler oyunun sonunu etkiledği için görevler değişiklik gösterebiliyor yani youtubedaki ile bire bir aynı olmaz ve ben de oyunun son kısımlarına geldiğimde bi kaç görev kaybolmuştu inanılmaz üzülmüştüm ama takma kafana yapabildiğin görevleri yap oyunun sonuna ulaş .zaten ilk kez oynuyorsan normal .bitirince bir daha oynarsın witcher 3 bu sonuçta
cevabın için teşekkürler aga bugun 2 dlc alcam witcher 3 çok iyi abi uzun zamandır steamde vardı bi 1 haftadır falan oynuyorum hikayesi öyle bir sarıyoki witcher 1 -2 yi oynamadım reis 3ü oynadım yer mekanları çok bilmesemde sadece ücüncü oyundan başlayınca bile çok fena sardı beni ama yenefer tris falan gidince sürekli hani onlarla görev yapıyodukya boşluğa düştüm ciri normalde reis ak bostandaki handa buluşup witcher oluyodu benım sonda oyle bısı yok sunu merak edıyom cırı yasıyomu aga oyunum bıttı ama heralde cırı yasıyodur ama wıtcher olmusmudur ?

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
oyunun hikayesi bitirdin mi
attığım resimlere bak bak aga oyunun hikayesi bitti işte bi resimlere bak ondan sorna konusalım

ciri falan sonda göremeyince insan çok uzuluyo la

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
pardon demekki şansına iyi son gelmemeiş benimkinde ciri ye bir kılıç hediye ediyoruz ve o artık witcher oluyor yanlış hatırlamıyorsam

bir de dlc leri almadıysan bence alma indirimlerde alırsın 1 ay sonra falan

WayOfLegenD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
pardon demekki şansına iyi son gelmemeiş benimkinde ciri ye bir kılıç hediye ediyoruz ve o artık witcher oluyor yanlış hatırlamıyorsam

bir de dlc leri almadıysan bence alma indirimlerde alırsın 1 ay sonra falan
aynn emir var emreyisle falan konustun dımı reıs ondan sonra ak bostanda kılıç yaptırıyosun grıfın gorevını aldığmız komutanın yerınden ondan sonra gıdıp verıyosun ama nıye bende oyle olmadı aga sıkıntı o bide aga dlc eyer şimdi alırsım 50 tl indirim olunca 25 tl ödüyorsun aga

aynn emir var emreyisle falan konustun dımı reıs ondan sonra ak bostanda kılıç yaptırıyosun grıfın gorevını aldığmız komutanın yerınden ondan sonra gıdıp verıyosun ama nıye bende oyle olmadı aga sıkıntı o bide aga dlc eyer şimdi alırsım 50 tl indirim olunca 25 tl ödüyorsun aga 50 tl fazla deyilki

aynn emir var emreyisle falan konustun dımı reıs ondan sonra ak bostanda kılıç yaptırıyosun grıfın gorevını aldığmız komutanın yerınden ondan sonra gıdıp verıyosun ama nıye bende oyle olmadı aga sıkıntı o bide aga dlc eyer şimdi alırsım 50 tl indirim olunca 25 tl ödüyorsun aga
bide reis bi sorum var heart of stone da ciri yada yenefer tris falan varmı bılıyosan anlatabılırmısın

Son düzenleme:

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
dlc yi henüz almadım o nedenle bir bilgim yok ama sanırım onlar yer almıyor youtubeda gördüğüm kadarıyla