Witcher 2 açılmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

2841

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Witcher 2 oyununu steamden aldım. Fakat açılmıyor. Oyuna tıklıyorum. Çalışıyor dedikten sonra eşitleniyor der demez eski haline geliyor. Sıradan olan çözümleri denedim. Doğrulama, yeniden başlatma, silip tekrar kurma gibi eğer yardımı dokunacaksa process monitorde oyunla ilgili kayıtlar var gönderebilirim.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Steam'de var ise eşitleme tikini kaldırın. Bir deneyin.

2841

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hmm, steam'i yönetici olarak çalıştır, olmazsa direk exe'yi öyle çalıştır.
Malesef olmuyor. Herşeyi denedim nerdeyse sorunu neyden kaynaklanıyor anlamadım. Oyunu bir kaç kez kaldırdım kurdum. Bir ara iade bile ettim arada başka oyunlar aldım onlarda sıkıntı yoktu. Tekrar bu oyunu indirdim ama sorun devam ediyor ilk oyunu çalışıyor. Sorunun neyden kaynaklandığını bilsem kolay olur gibi ama işte bulamıyorum. Format düşündüm ama tek bir oyun içinde format atmak ne kadar doğru olur bilemiyorum.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
@2841 Format tek oyun için gerek yok. Oyunda sıkıntı var senin sistem gereksinimlerinle ilgili sanırım.

2841

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@2841 Format tek oyun için gerek yok. Oyunda sıkıntı var senin sistem gereksinimlerinle ilgili sanırım.
Ark evolved gibi ağır bir oyunu kaldırdı. Oyun bilgisayarı olmamasına rağmen. L. A noire bu oyundan daha fazla yer kaplıyor. Bu oyun dışında diğer oyunlar çalışıyor. Eski nesil bilgisayar değil. Kaldırması lazım.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Ark evolved gibi ağır bir oyunu kaldırdı. Oyun bilgisayarı olmamasına rağmen. L. A noire bu oyundan daha fazla yer kaplıyor. Bu oyun dışında diğer oyunlar çalışıyor. Eski nesil bilgisayar değil. Kaldırması lazım.

Hata kodu falan veriyor mu?

2841

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hata kodu falan veriyor mu?
İlk başlarda dll hataları alıyordum. İnternette bulduğum çözümleri denedim. Sonra emin olmak için oyunu kaldırıp tekrar yükledim. Düzeldiğinden ötürü sanırım. Birdaha dll hatası almadım. Ama açamıyorum.