Wispotter bağlantı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

emertcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Telefondan Starbucks, Nero gibi yerlerde Wispotter üzerinden internete bağlanmaya çalışıyorum. Ancak bazı noktalarda bağlanabilirken bazılarında bağlanamıyorum. Wifi de ağa bağlanıyorum ancak doğrulama yapması gereken sayfa açılmıyor. Bu noktada nasıl bir yol izlemeliyim sizce

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bağlandığın wifi hangi grupta ip alıyor ona bak daha sonra telefondan varsayılan ağ gecinin ip adresini adres çubuğuna yaz port numarasına dikkat et örn : 10.20.30.1:2222 gibi

yusufkonus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bağlandığın wifi hangi grupta ip alıyor ona bak daha sonra telefondan varsayılan ağ gecinin ip adresini adres çubuğuna yaz port numarasına dikkat et örn : 10.20.30.1:2222 gibi
Sen adamsın oldu çok da güzel oldu bu arada arkadaşlar port numarası derken ":2222" yi kastediyor. Bilmeyenden bilmeyenlere! ??

osman12311

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bunu gorsel olarak fotolaya bilirmisiniz beceremedim ya ayni hata bendede oluyor

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Wispotter ağına bağlandıktan sonra, adres çubuğundaki adresi wispotter.com/ack şeklinde yapıp enter yaparsanız sorununuz bu şekilde de düzelecektir.

Gökhannnnnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tşk dostum işe yaradı çok sağ ol ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wispotter ağına bağlandıktan sonra, adres çubuğundaki adresi wispotter.com/ack şeklinde yapıp enter yaparsanız sorununuz bu şekilde de düzelecektir.
Tşk dostum işe yaradı çok sağ ol ?