Wirelles'ten Ağa Bağlanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

YaralıKeko

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar yaklaşık 1-2 Haftadır Alt Komuşun İnternetini Kullanıyorum Arada Başka Modemlerede Bağlanıyorum. Bi Gün Bilgisayarıma Format Attım Attığım Günden Beri Alt Komşuya Bağlanamıyorum.Modem Şifresi Yanlış Diyor Fakat Doğru.Telefondan,Tabletten Vs Şeylerden Bağlanıyorum Fakat Pc'den Bağlanamıyorum

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Arkadaşlar yaklaşık 1-2 Haftadır Alt Komuşun İnternetini Kullanıyorum Arada Başka Modemlerede Bağlanıyorum. Bi Gün Bilgisayarıma Format Attım Attığım Günden Beri Alt Komşuya Bağlanamıyorum.Modem Şifresi Yanlış Diyor Fakat Doğru.Telefondan,Tabletten Vs Şeylerden Bağlanıyorum Fakat Pc'den Bağlanamıyorum
Wireless driverini güncelle bazen format esnasında kendi kurulan driver sıkıntı çıkarabiliyor Wpa ve Wpa2 de

YaralıKeko

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Kardeş Nası Güncellerim Bi Bilgi Verirsen Sevinirim

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kayıtlı ağlara bakarmısın ağ bağlantılarımdan bağlanmayı denediğin ağ kayıtlı ise sen yeni şifre girsen bile eski şifre ile giriş yapmayı deneyecek, format atınca gerçi bu sıfırlanıyor ama sen bir bak,.

ÖznesiYok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok Kardeş Zaten Bağlanırken kendim yazıyorum şifreyi

Son mesajlar