Wireless router

Bu konuyu okuyanlar

Astyages

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, benim altı ay önce internet alt yapım harfiyat calısmlarından dolayı koparıldı evimizde gecekondu ve bölge kentsel dönüşüm alanı oldugu gerekçesiyle ttnet tarafından arızayı giderilmiyor bundan dolayı herhangi bir internetten yararlanamıyorum kısa zaman önce wireless router diye bir cihaz duydum bu cihazla sanırım modemi başka bir yere taşıyabiliyormusuz. Diyorum ki 50 metre yanımızdaki apartmanda bir tanıdıgımızın evine kendi adıma internet bağlatsam bu cihazlada kablo vasıtasıyla evime taşısam yani kısaca modemi o evden kendi evime taşısam bir sıkıntı olur mu olmaz mı bilen biri yardım etsin lütfen.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Normalde yasal değil yakalanirsan cezası büyük. Yakalanmadan kullanırsan onlardan kablo çekip kullanırsın. Wireless router dediğin şey kablosuz ag dağıtıcı. Kablo ile alakası yok. Onu da yaparsın fakat mesafeler sorun çıkartabilir. Valiliğe falan şikayet et olmadı git Turkcell 4.5G Wifi modemlerden al. Onlar altyapı sorunu olduğunda indirim yapıyorlardı sanırım. Superonlineyi ara durumu anlat. Data hattı ile bilgisayardan internet için indirim alabilir miyim diye sor iste

---- Mesajlar birleştirildi ----

Normalde yasal değil yakalanirsan cezası büyük. Yakalanmadan kullanırsan onlardan kablo çekip kullanırsın. Wireless router dediğin şey kablosuz ag dağıtıcı. Kablo ile alakası yok. Onu da yaparsın fakat mesafeler sorun çıkartabilir. Valiliğe falan şikayet et olmadı git Turkcell 4.5G Wifi modemlerden al. Onlar altyapı sorunu olduğunda indirim yapıyorlardı sanırım. Superonlineyi ara durumu anlat. Data hattı ile bilgisayardan internet için indirim alabilir miyim diye sor iste

Son düzenleyen moderatör:

Astyages

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakalanmalık bir durum yok o evden kendi evime internet tasıyacagım, turkcellin super box paketi oluyor o dediginiz onu konustum daha önce ama aylık140 lira dediler hiç indirim söylemediler, bir ay olsa ödenir lakin her ay ödenmez o para diye kabul etmedim. Şimdi bu dediğim aletle yapabilirim demi evlerin arası 50 metre bile yok hızda bi sıkıntı olur mu bide o kabloya da gerek yok mu hocam ?