WinX HD Video Converter Deluxe - Ücretsiz Lisans Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
1518346168955.png

WinX HD Video Converter Deluxe, video dönüştürme, video indirme ve düzenleme programıdır.
WinX HD Video Converter Deluxe, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hepsi bir arada video dönüştürücüdür.
İster bilgisayarınızdaki mevcut videoları isterseniz de YouTube, Dailymotion, SoundCloud, Facebook gibi popüler platformlardan indirdiğiniz videoları dönüştürmek ve düzenlemek bu programla oldukça basit ve hızlı.

Yasal Lisans Kampanya Sayfası

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Teşekkürler. Program güzel bir şeye benziyor. İndiriyorum şimdi. :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Hocam ben bunun için Format Factory kullanıyordum.Bu programın ne gibi avantajları var biliyor musunuz?

ff.jpg

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Programı indirdim ben. Görünümü şu şekilde.
1518345594812.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu programın ne gibi avantajları var biliyor musunuz?
Format Factory ile videoları ya da dosyaları farklı formatlara dönüştürebiliyoruz. Anladığım kadarıyla bu program ile hem Youtube'daki videoları indirebiliyoruz hem de videoları farklı formatlara dönüştürebiliyoruz.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Programı indirdim ben. Görünümü şu şekilde.
Ekli dosyayı görüntüle 34905

---- Mesajlar birleştirildi ----

Format Factory ile dönüştürme işlemi yapabiliyoruz. Anladığım kadarıyla bu program ile hem Youtube'daki videoları indirebiliyoruz hem de videoları farklı formatlara dönüştürebiliyoruz.
Bilemedim hocam.FF ile bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım.Ayrıca adamlar kar amacı gütmedikleri için ücretsiz dağıtıyorlar programı.Belkide open source dur tam sizlik :D

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bilemedim hocam.FF ile bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım.Ayrıca adamlar kar amacı gütmedikleri için ücretsiz dağıtıyorlar programı.Belkide open source dur tam sizlik :D
Format Factory ile dün bir ses dosyasını mp3'e çevirmeye çalıştım. Kaliteyi çok bozdu. Format Factory bazen böyle yapabiliyor. :)
İşim düşerse bu programı da kullanabilirim. Güzel bir programa benziyor. :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Format Factory ile dün bir ses dosyasını mp3'e çevirmeye çalıştım. Kaliteyi çok bozdu. Format Factory bazen böyle yapabiliyor. :)
İşim düşerse bu programı da kullanabilirim. Güzel bir programa benziyor. :)
Bazı ses dosyalarında öyle yapıyor nedenini ben de bilmiyorum.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
ss.PNG

Lütfen aklınızda bulundurun:
1. Lütfen yazılımı 20 Mayıs 2020'den önce etkinleştirin, daha sonra yapamazsınız.
2. Hediye kopyası başarılı bir şekilde etkinleştirildikten sonra kalıcı olarak kullanılabilir ve saklanabilir, ancak sabit sürücüyü biçimlendirmek / değiştirmek veya tüm sistemi yeniden yüklemek hediye lisansını geçersiz kılacaktır.
3. Hediye sürümü ücretsiz yükseltmeyi desteklemez.
Not: Lisans anahtari .zip klasöründe Read me - Software license key.txt icerisindedir!

Hediye sürümü indir: https://www.winxdvd.com/download/free/winx-hd-video-converter-deluxe-ld.zip

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
peki şimdi ektinleştirdik daha sonra mayıstan sonra formatladık pc yi etkinleştirme nasıl olacak ?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
peki şimdi ektinleştirdik daha sonra mayıstan sonra formatladık pc yi etkinleştirme nasıl olacak ?

C:\Users\XXXX\AppData\Roaming\Digiarty\WinX HD Video Converter Deluxe klasöründeki signature.bin dosyasini yedekleyin ve format sonrasi ayni klasörün icerisine copy/paste yapin :)