Windows'lu Macbook

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Sırf oyun ve ssd olduğu için bi şekilde windows yükleyen gördüm bugün. Sizce doğru karar mı ?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ayrıca bunu nasıl yapabilmiş bir fikriniz var mı ?

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bootcamp ile çok rahat bir şekilde Windows'u kurabilirsiniz

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben de MacBook'umda hem Macintosh hem de Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Hatta normal biıgisayardansa, gider MacBook alırım, onda iki sistem kullanırım. Zira Windows sistemi bile MacBook'da olağanüstü. Kesinlikle tavsiye ederim her kese...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ben de MacBook'umda hem Macintosh hem de Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Hatta normal biıgisayardansa, gider MacBook alırım, onda iki sistem kullanırım. Zira Windows sistemi bile MacBook'da olağanüstü. Kesinlikle tavsiye ederim her kese...
Ssd olması tabi ayrı bişey :D Oyun oynabiliyon mu dostum ?

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oyun oynamadığım için bilmiyorum kardeşim. Oyun sevmem de. Ama sanırım oluyo. Çünki iki gün önce ShiftDelete'de bi video izledim, Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ oyun için Windows sistemi kuracağını söylüyordu mace. Kurup bi oyun var ona bakıcam diyordu.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Mac in windows icin sistem gereksinimleri o kadar yuksek degil ne kadar oyun oynatır belli olmaz.

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bak onu bilemem artık kardeş.
Ben oyun hiç kurmadığım, oynamadığım için ne normal PC ne de diz üstü bilgisayarımda falan, bu konuda bilgim kıt açıkçası. Ama kurup denemekte fayda var. Ne derecede verimli diye öğrenmek için. Mesela ben programcıyım, bazı şeyleri hiç denemediğim, bilmediğim halde deneyerek öğreniyorum. Bunu da öyle öğrenmek olur...