@windowslive.com Hesabını Al

Bu konuyu okuyanlar

bLastard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşın dediği yöntemden @live.com uzantılı aldım yani..

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bLastard dedi ki:
arkadaşın dediği yöntemden @live.com uzantılı aldım yani..

Hangi Yöntem ? Haberdeki mi? yoksa Proxy Olayımı?

Ayrıca Live.com Çıkan Pencerenin Linkini buraya kopyalarmısın Eğer tekrar olursa

bLastard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

vallahi hiçbir yöntemi felan yok hattım adsl kayserideyim :)

bende anlamadım bu işide..alınacak öle pek bişi kalmamış sömürmüşler zamanında = ) senın nıckıde almışlar ayrıca screende göreceğin gibi boşver sen = )

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şuan Zaten Kullandığım [email protected] ancak Şu alt tiresini alsam yeterli Çünkü İnsanlar normal tire'yi alt tire zannediyorlar ;) yav scan etmişken tamamını etseydin Şu Linki bir Göreyim hala açıksa O linki buraya kopyalarmısın ?

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Tamam dostum olayı Çözdüm aha sende yazmışsın Linki buraya ;) bakalım alabilecekmiyiz :D

bLastard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla 1-2 arkadaşıma sordum onlarada live.com uzantısı vermiş alamayan arkadaşlardamı bişi var ne = )

m A r v says:
tıkla lam bi hangi uzantı açılacak
joseph says:
[email protected]

m A r v says:
tıklasana sana hangi uzantıyı vericek
Holden Caulfield says:
live.com verdi lan :)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Oleyy Arkadaşlar başlığı Değiştirin Live.com'dan mail alma yöntemi Diye :))))

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bLastard dedi ki:
= )

ya kardeş arkadaşın verdiği yöntemi harfiyen uyguladım.durum bundan ibaret bende anlamadım.seçilmiş cocuk neo imajı verme bana = )

https://signup.live.com/newuser.asp...ive.com/mail/overview&rollrs=04&lic=1
Bir kere denedim oldu.Şimdi http://get.live.com/ adresine yönlendiriyor, olmuyor.Ama olsun istediğimi aldım ben.Ciddi yazışmalarda kullanmak için gerçek ismimle düzgün bir adres arıyordum, buldum :)

Dikkatimi çeken bir şey var.Normalde ülke olarak Türkiye seçilmiş oluyordu ama bu linke tıklayınca ABD çıktı.Ben de hiç elleşmedim New York'lu oldum ve adresi kaptım :p

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Açık Kapatıldı 15dk içinde Live.com'dan Mail adresimi Almak İçin

Buraya Tıklayın Sonrada İlk başta verilen Yerleri burda açılan yerde Silin ve Karşınızda Live.com Uzantısı Hadi Yiyin gari (&) (&) (&) (&)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
bLastard dedi ki:
= )

ya kardeş arkadaşın verdiği yöntemi harfiyen uyguladım.durum bundan ibaret bende
anlamadım.seçilmiş cocuk neo imajı verme bana = )

https://signup.live.com/newuser.asp...ive.com/mail/overview&rollrs=04&lic=1
Bir kere denedim oldu.Şimdi http://get.live.com/ adresine yönlendiriyor, olmuyor.Ama olsun istediğimi aldım ben.Ciddi yazışmalarda kullanmak için gerçek ismimle düzgün bir adres arıyordum, buldum :)

Dikkatimi çeken bir şey var.Normalde ülke olarak Türkiye seçilmiş oluyordu ama bu]

Dostum Bi Önceki Mesajda Amerika bağlantısına Gidiyor Anonymouse'tan Aldım Linki buraya ekledim Senin verdiğin Linkin İçinde Dikkat edersen TR ibaresi var Acaba herifler gece gece çaktımı olayı hemen Live Ana sitesine Yönlendirdi acaba? neyse Üsteki Link halen geçerli Şimdi ben 2. adresi aldım arkadaşa :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
PcMaSTeR dedi ki:
Dostum Bi Önceki Mesajda Amerika bağlantısına Gidiyor Anonymouse'tan Aldım Linki buraya ekledim Senin verdiğin Linkin İçinde Dikkat edersen TR ibaresi var Acaba herifler gece gece çaktımı olayı hemen Live Ana sitesine Yönlendirdi acaba? neyse Üsteki Link halen geçerli Şimdi ben 2. adresi aldım arkadaşa :)
Hatta iki linki alt alta yazıp karşılaştırmıştım nedir bunun hikmeti diye :) Orda belli oluyordu.
Neyse senin verdiğin de uçmadan, benim göz kapaklarım kapanmadan biraz daha sömürelim (&)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Hatta iki]

Afiyet olsun ;)

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Türkçe firefox yerine ingilizce firefoxu denedim @live.com cıktı.

bLastard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bende ingilizce firefox kullanıyorumda size linki verdikten sonra anasayfaya yönlendirilir oldum = )neyse ben alacağımı aldım cümleten hayırlı olsun..

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar kusura bakmayın Gece gece herifler bulduğumuz Yöntemleri saf dışı bıraktı >X< ne yazıkki şuan yeni Yöntem yok :(

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Live.com'u yine kaçırdım desenize %( Kısmet başka açıklara :)

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vay be hemen akapatmışlar neyseki ben almıştım ya üzülmeyin bir dahi ki sefere alırsınız

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hadi geçmiş olsun... Olsun yakında yine bir yöntem çıkar, zaten sonbaharda hizmete geçmesi planlanıyor o zaman açıkla falan uğraşmayacaksınız. Tabi sizin istediğiniz isimler çoktan uçmadıysa :)

Nycris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurt dışından live.com alabiliyormuyuz yada live.de alabiliyorsak nasıl biri yardımcı olabilir mi?

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Alamıyoruz. Belki hollanda verebilir... live.nl uzantılı.

Nycris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burak Barbak dedi ki:
Alamıyoruz. Belki hollanda verebilir... live.nl uzantılı.

live.nl aldım veriyor :) ama benlive.de veya live.com istiyodum :( Nese beklicez artık..

gizemlibey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar ben alamadim bu uzantiyla bir msn adresi newuser kismi ile ilgili bir problem yok ama &hm=1 kismini bulamadim dogal olarakta alamadim yardimci olursaniz sevinirim... ;( :L :*