Windows7 ultimate güncelleştirme sorunu

Konusu 'Windows' forumundadır ve fatih0xx tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. fatih0xx

fatih0xx Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18

- Windows7 ultimate güncelleştirme sorunu

arkadaşlar windows 7 de yükleyemediğim 1 güncelleme var sürekli aynı hatayı veriyor. sizce çözüm ne.

2. TugiForum

TugiForum Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Geçersiz girişler olabilir bendede son günlerde kendi bilgisayarımda dahil başka pcdede bu hatayı gördüm. . Windows 7'de bu ara bişiler var. . ccleaner. . gibi programlarla tara geçersiz girişleri silsin..

Güncelleyemediği güncelleme peketini yazarsan iyi olur. . bende "microsoft visual studio" güncellemsne hata vermişti sanırsam.

3. ilica18

ilica18 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende de win7 var şimdilik bi problem yok ama win7 de bi kaç tane açık bulundu geçenlerde belki o açığı kullanan bi virüsten olabilir iyi bi antivirüsle tarama yaptır ama öncelikle prog ekle-kaldırdan yüklü güncelleştirmeleri bul ordan hata kodunda yazan güncelleştirmeyi ara eğer yüklü gözüküyorsa onu kaldır güncellemeyi tekrar yap olmadı windowsun yapamadığı güncellemeyi microsoftun sitesinden indir elle kur ;)

4. ALMİ

ALMİ Profesör

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de bazen oluyor bu aynı anda program yüklersen(Windows Installer birden fazla aynı anda yükleme yapamıyor) ama hep oluyorsa bende sonu format oldu(ama zaten atıcaktım bir problem değil:D)

5. crazyboys90001

crazyboys90001 Profesör

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    en son güncellemeyi yaptım daha sonra laptopu yeniden başlatamadım.ertesi gün haber sitelerindeki haber ' windows 7 günccellemesi bilgisayarlara zzarar verdi ' :D ...

6. tolgasal

tolgasal Profesör

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    defender güncellemesinin verdiği standart hata.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bunu dene

Sayfayı Paylaş