Windows RT Alanların Elinde Patladı

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
zaten rt yi çıkartılar sonrada bi daha adını etmediler

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Ballmer'in şirketten ayrılmasının sebeplerinden biridir RT. Kimsenin ihtiyaç duymadığı Android ve iPad tarafından sahiplenilmiş bir sahaya girme girişimidir.

Bunun olacağı çok belliydi.

RT ile Windows 8 ya da RT ile Windows Phone 8 eş olabilseydi kaderi çok farklı olurdu.

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Böyle olacağı başından belliydi zaten Steve Ballmer in gitme nedenlerinin başında bu olay geliyor

alex1580

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şimdi bu cihazı yeni bir işletim sistemi kuramadan bu şekilde mi kullanacağım.? Zira UEFI menüsü yok ,BİOS menüsüne de hiçbir tuş ile gidemedim USB den yükleme yapmak için.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı ss.PNG
    Ekran Alıntısı ss.PNG
    35.2 KB · Görüntüleme: 326

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hem mobilde hem de arm tabanlı tablette OS olarak tel tel dökülüyor Microsoft. Zaten son zamanlarda tüm gücünü cloud'a Office 365'e vermiş durumda. Arada da temcit pilavı gibi Surface çıkartıyorlar öküz alınabilecek paralara.

Velhasıl Microsoft artık mobil sektörden tamamen gitmeli. Onyıllardır başarısızlar. Windows Mobile'ın durumu ortada. Lumia kullanıcıları şu sıralar sövüp saymakla meşguller ve en kısa sürede cihazlarının bozularak Android ya da iOS ekosistemine geçmek için fırsat kolluyorlar.

@alex1580 hocam sen de RUFUS ile bir kurulum USB'si hazırla UEFI desteklidir kendileri. RT yerine başka bir sürüm kurabilirsin.

alex1580

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem mobilde hem de arm tabanlı tablette OS olarak tel tel dökülüyor Microsoft. Zaten son zamanlarda tüm gücünü cloud'a Office 365'e vermiş durumda. Arada da temcit pilavı gibi Surface çıkartıyorlar öküz alınabilecek paralara.

Velhasıl Microsoft artık mobil sektörden tamamen gitmeli. Onyıllardır başarısızlar. Windows Mobile'ın durumu ortada. Lumia kullanıcıları şu sıralar sövüp saymakla meşguller ve en kısa sürede cihazlarının bozularak Android ya da iOS ekosistemine geçmek için fırsat kolluyorlar.

@alex1580 hocam sen de RUFUS ile bir kurulum USB'si hazırla UEFI desteklidir kendileri. RT yerine başka bir sürüm kurabilirsin.
Üstad çok denedim lakin BİOS menüsüne f tuşlarıyla girmek mümkün değil.UEFİ menüsünde ise hazırladığım USB yi görmüyor.Güvenli ön yükleme modu açık ve kapatamıyorum.Bu konuda biraz araştırma yaptım başka bir işletim sistemi kurulamıyor.

Son mesajlar