Windows reseller arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

erdenX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar arkadaşlar.
Türkiye lokasyon Windows reseller arıyorum. Plesk panel sanıyorum yüklü bunlardan. Kullanıp da memnun olan varsa önerirse sevinirim. Özellikle Türk firmalarından istiyorum. Yabancı firmaları önermeyiniz lütfen. Teşekkürler

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Bilisimist'i önerebilirim, problem çözme becerileri gayet güzel. Sunucuları DGN datacenter TR/Bursa lokasyonlu.

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Merhaba hocam. 1 yıla yakındır Güzel Hosting kullanıyoruz. Gayet memnunuz. Güzel Hosting’in farkını forumda az çok görmüşsünüzdür. Destek konusunda da çok iyiler. Sh.com.tr de iyidir ama fiyatları fazla gelebilir. Kolay gelsin.

erdenX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Natro hosting'i tavsiye ederim. Hizmet kaliteleri iyi.
Merhaba hocam. 1 yıla yakındır Güzel Hosting kullanıyoruz. Gayet memnunuz. Güzel Hosting’in farkını forumda az çok görmüşsünüzdür. Destek konusunda da çok iyiler. Sh.com.tr de iyidir ama fiyatları fazla gelebilir. Kolay gelsin.
Bilisimist'i önerebilirim, problem çözme becerileri gayet güzel. Sunucuları DGN datacenter TR/Bursa lokasyonlu.

Yanıtlar için teşekkür ederim. Konuyu açtıktan kısa bi süre Güzel Hosting almaya karar verdik. Windows reseller konusunda henüz yeniyim. Firmaya ne sorsam yanıtlıyorlar. Destek konusunda fazlasıyla iyiler. Almak isteyen varsa diye yazıyorum. Kolay gelsin.