Windows Phone dan pişman olan kardeşlerim buraya acımızı paylaşalım

Sizde kullanıyorsanız memnunmusunuz ?

• Evet. Çok memnunum

Kullanılan: 9 29.0%
  • Allah belasını versin

Kullanılan: 22 71.0%

• Kullanılan toplam oy
    31

Bu konuyu okuyanlar

Y.Emre34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben 4 yıl boyunca Lumia kullandım 2 sene 920 2 sene 930 şimdi yalan olmasın mağaza dışında hiç bir sıkıntım yoktu o cihazların tel sorunları mağazaydı. Sistem olarak telefonların dayanıklılığı kameraları pilleri olsun çok memnundum şu an iphone 6s plus kullanıyorum kamerasını ne zaman açsam sövüyorum aklıma hep lumia 930'un kamerası geliyordu ses kayıt olsun video kakitesi açısı olsun harikaydı o cihaz. Iphone sadece işletim sistemi olarak iyi ve pil onun dışında hiç memnun değilim doğrusu. Şu an mağazası android yada ios gibi olarak çıksa hiç düşünmem yine Lumia alırım. 6s plusa adamlar mesaj yazarken kekimeye uygun emoji yanında otomatik çıkacak dediler bununla reklam yaptılar ya ve bu özellik benim için özellik bile değildir ama lumia cihazlarda ilk çıktıklarında bile vardı yada canlı fotoğraf özelliği aynı şekilde iphone alkış aldı lumia 2 sene önceden getirmiş kullanıyorduk bıkmıştık bile.. hep isim işte bunlar :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben 4 yıl boyunca Lumia kullandım 2 sene 920 2 sene 930 şimdi yalan olmasın mağaza dışında hiç bir sıkıntım yoktu o cihazların tel sorunları mağazaydı. Sistem olarak telefonların dayanıklılığı kameraları pilleri olsun çok memnundum şu an iphone 6s plus kullanıyorum kamerasını ne zaman açsam sövüyorum aklıma hep lumia 930'un kamerası geliyordu ses kayıt olsun video kakitesi açısı olsun harikaydı o cihaz. Iphone sadece işletim sistemi olarak iyi ve pil onun dışında hiç memnun değilim doğrusu. Şu an mağazası android yada ios gibi olarak çıksa hiç düşünmem yine Lumia alırım. 6s plusa adamlar mesaj yazarken kekimeye uygun emoji yanında otomatik çıkacak dediler bununla reklam yaptılar ya ve bu özellik benim için özellik bile değildir ama lumia cihazlarda ilk çıktıklarında bile vardı yada canlı fotoğraf özelliği aynı şekilde iphone alkış aldı lumia 2 sene önceden getirmiş kullanıyorduk bıkmıştık bile.. hep isim işte bunlar :)
Bu yoruma aynen katılıyorum. 4 sene Lumia 820 kullandım. Bende sizin gibi şu an 5-6 aydır Iphone 6S Plus kullanıyorum. Lumia' nın verdiği zevki vermedi valla. İkinci telefon olarak halen kullanıyorum. Sizin dediğiniz gibi mağaza haricinde her şeyi çok iyi ve kullanışlı idi. 6 S plus' ta çok iyi ama aklım ve gözüm hep Lumia' da. Microsoft maalesef eline yüzüne bulaştırdı. Halbuki çok güzel bir işletim sistemi.

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
windows phone'da suç yok ki, suçu telefonlar da aramayın Allah microsoft'un belasını versin mahvettiler güzelim sistemi. Resmen elleriyle kendi kuyularını kazdılar, eğer doğru düzgün güncelleme verselerdi çok ilerleyebilirdi windows işletim sistemi, ha tabi şuan windows 10 mobile var ama artık güveni sarsılan bir kullanıcı tekrardan alır mı bilemem şahsen ben zor almam yani. Telefonda cortana özelligi var dediler(kişisel asistan) telefonum L625 kullanamadan telefonu gömecem boşa özendik yani. Adamların amacı belli amiral gemisini almamızı istiyorlar eski cihaza güncelleme destegini kesiyorlar ki seni bir nevi yeni cihaz almaya zorluyorlar ileride ne yapacakları belli olmaz bunların !

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
windows phone'da suç yok ki, suçu telefonlar da aramayın Allah microsoft'un belasını versin mahvettiler güzelim sistemi. Resmen elleriyle kendi kuyularını kazdılar, eğer doğru düzgün güncelleme verselerdi çok ilerleyebilirdi windows işletim sistemi, ha tabi şuan windows 10 mobile var ama artık güveni sarsılan bir kullanıcı tekrardan alır mı bilemem şahsen ben zor almam yani. Telefonda cortana özelligi var dediler(kişisel asistan) telefonum L625 kullanamadan telefonu gömecem boşa özendik yani. Adamların amacı belli amiral gemisini almamızı istiyorlar eski cihaza güncelleme destegini kesiyorlar ki seni bir nevi yeni cihaz almaya zorluyorlar ileride ne yapacakları belli olmaz bunların !
Kesinlikle sistem çok iyiydi. Arayüzü beğenmeyenlere ana ekranı tercihli sunup malının arkasında dursaydı MS şimdiye gayet iyi yerdeydi

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hiç sorma ya son zamanlarda markaların bu politikası beni hasta ediyor verdikleri zamanda güncelleme ile telefonu mahvediyorlar ister istemez yenisine geçirmeye zorluyorlar.:mad:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
eski windows mobile işletim sistemi de beni çıldırtmıştı... telefonu hala atmadım çalışıyor bazen sinirlenmek için müzeden alıyorum :D

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben bir kere olsun Blackberry'nin Z serisinin tadına bakamadım,çok hoşuma gitti telefon ama Blackberry işte.:(

Beşiktaş'ta Mc Donald's'ın olduğu pasajda Blackberry satan telefoncu gördüm. Blackberry 8520 için 49 TL istediğini yazmış vitrine..
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir tane Erzurum'da buldum adam bitmiş markaya 400 dedi ben de ona oha dedim.:confused:
Son çıkan blackberry modellerine GoogLe pLay Store'dan portLanmış uygulamaları indirebiliyorsun..

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Beşiktaş'ta Mc Donald's'ın olduğu pasajda Blackberry satan telefoncu gördüm. Blackberry 8520 için 49 TL istediğini yazmış vitrine..
--- Gönderi Güncellendi ---

Son çıkan blackberry modellerine GoogLe pLay Store'dan portLanmış uygulamaları indirebiliyorsun..
Ayrı bir sayfa var Win10 launcher gibi oradan giriyorsun ona da baktım.:oops:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
WP sistemi çok iyidi. Harika idi bence. Ara yüzünü çok özledim ama MS' nin yanlış politikaları yüzünden güzelim sistem dipte şimdi maalesef. ileride MS atağa geçerse Surgace' ler gibi yine alırım. Şimdi Iphone 6S Plus kullanıyorum WP' nin verdiği hazzı vermiyor bana.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Wp işletim sistemi olarak Androidden gerçekten daha iyi olabilecek geliştirilme kapasitesi yüksek bi algoritmadır , Herkesin dilinde pelesenk olduğu gibi Store ( mağaza) sorunu user'ları illallah ettirdi . Son update 'leri cihazları olsun Lumıa çok iyi bir seridir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Wp işletim sistemi olarak Androidden gerçekten daha iyi olabilecek geliştirilme kapasitesi yüksek bi algoritmadır , Herkesin dilinde pelesenk olduğu gibi Store ( mağaza) sorunu user'ları illallah ettirdi . Son update 'leri cihazları olsun Lumıa çok iyi bir seridir.
Bu yoruma aynen katılıyorum.