Windows Orijinal Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenebilirim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ozgurttoprak

Üyecik
İyi akşamlar. Bilgisayarımı alalı 1 yıl oldu henüz, bilgisayarcıya verdim bundan 2 ay önce. Bana sormadan formatlamış. Şuanda crackli windows 10 pro sürümü yüklü. Benim orjinal sürümüm Windows 10 single language idi. Bilgisayarıma temiz kurulum yapıp ilk aldığım hale döndürmek istiyorum. Fakat Windows ürün anahtarımı nereden nasıl bulacağımı bilmiyorum. Casper müşteri hizmetlerini aradım bugün. Bana dedikleri şey, "anakarta gömülüdür ürün anahtarı yardımcı olamayız" Nasıl çözücem bu sorunu ?

ozgurttoprak

Üyecik
vallahi bilmiyorum ama şuan crackli sahte bir windows 10 pro yüklü ve sistemde bu olduğu için bilgisayar özelliklerde ki anahtarda o sahte anahtardır diye düşündüm

ozgurttoprak

Üyecik
Ben kendi orjinal lisansımı kullanmak istiyorum işte, yoksa etkinleştirmeyi bende biliyorum

ozgurttoprak

Üyecik
orjinal her zaman daha iyidir diye bir takıntım var, eyvallah kardeşim sağolasın gece gece yardımcı oldun sağolasın

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
N11'de 50 liraya key bulabilirsiniz.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Windows 10 medyasını Microsoft'un sitesinden indirip usb yada DVD’ye yazdırın; kurulum ekranında ürün anahtarı girme seçeneği gelmez, geçerli sürüm yüklenir, internet bağlantısı aktif olduğunda da Windows aktivasyonu otomatikman gerçekleşir.
Yalnız; Windows'u güncelleme yaptıktan sonra Casper'ın sitesinden uygun sürücü ve araçlarını gözden geçirin, kontrol edin; problemli olan varsa da eski sürümünü yükleyin. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

DarKeN

Profesör
Orijinal windows hesabını bilgisayarına kurarken mail adresinle senkronize etmiş olması gerekiyor hesabını (eğer bu seçeneği işaretlemişsen). Yani mail adresinle oturum açar açmaz otomatik olarak lisans anahtarını da aktive ediyor olmalı

stat counter