Windows Movie Maker Neden Kaldırıldı, Biliyor musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Xp'de movie maker vardı işimiz düştü şirkette, evde windows 7 geri döndüm aradım. Fotoğraflarla slayt yapılacaktı movie maker yok windows 7'de sebep nedir bilen var mı?
Şimdi kur yüksek Proshow eşek yüküyle lisans anahtarı aldım. Bedava varken paralıya geçtik. Eşekten düşmüş gibi hissettim ''Tabiri caizse'' böyle vesselam.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Xp'de movie maker vardı işimiz düştü şirkette, evde windows 7 geri döndüm aradım. Fotoğraflarla slayt yapılacaktı movie maker yok windows 7'de sebep nedir bilen var mı?
Şimdi kur yüksek Proshow eşek yüküyle lisans anahtarı aldım. Bedava varken paralıya geçtik. Eşekten düşmüş gibi hissettim ''Tabiri caizse'' böyle vesselam.
2012'de Windows 8 ile birlikte kaldırıldı.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Alternatif olarak photodex programını önerebilirim..

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,952
Microsoft da mevcut. Adı Microsoft Temel Parçalar 2012 dir.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Ben anlıyorum ama siz çok ukalaca cevap veriyorsunuz eğer olmasa windows 10 a ben nasıl yüklüyorum sırf denemek için işimi bıraktım bunu kurdum ( size kurulmama nedeni de gayet açık !!! ). Ama neyse ben şahsen yardım etmek için yazdığıma pişman oldum benim yardıma ihtiyaç duyan ama ukala olmayan kişilere yardım kapım açık kalkıp yardım etmeye calışan adama " ANLAMIYORMUSUNUZ ? " DİYE UKALACA CEVAP VEREN VE KENDİNCE ÇOCUK AZARLAR GİBİ YAZAN KONUŞAN ADAMA DEĞİL çünkü anlamayan kişi kuramayan kişidir. Çözüm bulamayan kişidir.

Neyse tartışma amaçlı yazmadım bu cümleleri aynaya bakmanız için yazdımki belki yazdıklarınızı bir dahaki sefere 2 kere düşünüp öyle yazarsınız yardım almak niyetiniz ise.

iyi forumlar

1567774567603.png

Son düzenleme:

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Kur virtual desktop ile xp işini gör.