Windows Mobile Uygulaması Geliştirmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

XX_torba_xx

Üyecik
Windows Mobile uygulaması geliştirip yayınlamak ücretsiz mi? Uygulama geliştirmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? Androoid e 25$ verip zarar etmek istemiyorum zaten ios için 99$ veremem. Sizce android de mi yönelmeliyim windows mobile mı

osos11

Asistan
Windows Mobile için sence de biraz geç kalmadın mı? :D

BJKolik

Profesör
2012-2016 yıllarında arasında WP' li Lumia kullandım. Şu an İOS kullanıyorum ama WP elli basardı lakin olmadı, tutmadı geliştiremediler. Keşke olsaydı.

osos11

Asistan
Microsoft üretilen çoğu Android cihaz başına 3-7 $ patent ücreti alırken ne diye kendini yorsunki? Bi heves ettiler mobile/phone projesi için. Çok da sağlamdı. Tek sıkıntısı geliştiriciler tarafından kabul görmedi.

kaanm55

Dekan
Zarar edersiniz. Zaten uygulama geliştirmek için az da olsa sermaye olmalı. Yani $25 doları vermelisiniz. Tabii şu sıralar yaklaşık 140TL, 2 yıl önce 80TL idi. :(

Yusuf Özkaya

Asistan
Microsoft Windows Mobile kullananları Android veya İOS cihaz almalarını önerdi kısacası mobilden çekildi yinede siz bilirsiniz. Windows Mobile Değilde Windows Store uygulaması geliştirebilirsiniz sonuçta windows 10 kullanan milyonlarca pc var.

stat counter