Windows mobile neden bu kadar faydasız ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Enginmurat

Asistan
Yasaklı
Microsoft 535 Dual sim bir telefonum var. Çok faydasız. Kendisi benim için bir çöp. Uygulama mağzası berbat. Böyle şey olmaz. Tam anlamıyla bu verdiğim pataya benimle dalga geçmişler gibi hissettim. Hepinize buradan çağrıda bulunuyorum sakın Windows Phone telefon olmayan!

Emir Aydın

Profesör
Cihazları donanımsal olarak çok iyiydi ama şu yazılım konusunda hiç bir şey yapamadılar.Bir süre 1320 modelini kullandım ve kullandığım süre boyunca işkence çektim diyebilirim :(
Yahu yıl olmuş 2019,bir mağazada düzgün bir instagram bile olmaz mı ?

The Undertaker

Profesör
1320 kullandım bende. O kadar telefon sahibi oldum sadece bu 1320'de optimizasyon gördüm ben. Android'de kasan aynı oyunu 1320 ile oynayınca bir gram kasmıyordu tek sıkıntısı mağazası işte. Mağaza olsaydı arkasında dursalardı hala kullanıyor olacaktım. Bir çok telefona optimizasyon yönünden taş çıkartır.

4DMC5

Profesör
Windows Mobile hâlâ piyasada var mı ya?

okurbaba

Doçent
Geliştirici bulabilse ne şuan kullandığım İos'u ne de 5 yıl kullandığım Android'e bir daha bakmam bile ama arkasında durulmayan ve başarısız olan bir projeden öte olamadı WP cihazlar (ama şuan 2. el olarak en iyi F/P'yi veren cihazlar WP cihazları genel olarak düşük fiyat aralığında)

astegon

Profesör
Windows mobil sektörü 3. ve son kez denedi, sırf bu sebepten dolayı nokia'yı bile satın aldı ama ıııh yapamadı.

Bir daha kendi işletim sistemi ile girmez. Mis gibi bir ekosistem yaratabilecek iken çekip gittiler. Nokia gibi bir devi de batırıverdiler.

stat counter