Windows Mağaza Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

IrReSoluTe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Windows Mağazaya girmeye çalışıyorum girmiyor. Kişisel bilgisayarınız İnternete bağlı değil. Mağazayı kullanmak için internete bağlanın ve sonra tekrar deneyin diyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İşletim sisteminiz nedir?
Windows Update açık mı? Değilse, başlangıç türünü "Otomatik" veya "Otomatik(Gecikmeli Başlatma)" yapın ve Şu makale yardımcı olabilir.

IrReSoluTe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İşletim sisteminiz nedir?
Windows Update açık mı? Değilse, başlangıç türünü "Otomatik" veya "Otomatik(Gecikmeli Başlatma)" yapın ve Şu makale yardımcı olabilir.

Windows 8 kullanıyorum . Windows update sanırım kapalı çünkü birkaç güncelleme gözüküyor orda bu işlerden hiç anlamıyorum ama :D

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Windows 8 kullanıyorum . Windows update sanırım kapalı çünkü birkaç güncelleme gözüküyor orda bu işlerden hiç anlamıyorum ama :D
Güncellemeleri aç, o kendini günceller, belki senden bilgisayarı yeniden başlatmanı ister, o vakit yeniden başlatırsın.
Sonra mağaza çalışıyor mu diye tekrar bakarsın. ;)

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
En son güncellemeyi muhtemelen uzun bir zaman önce yapmış olduğunu varsayarsak, oldukça büyük bayutta güncelleme alabilirsin.
Güncellemenin boyutuna ve Internet bağlantı hızına göre işlemler sürer; bu da bilgi olsun. Kolay gelsin.