Windows Live Messenger 9 ile Çevrimdışı Kişileri Görebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

DreaMTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gene tüm forumlarda ilki veriyorum size arkadaşlar, aşağıdaki metodla birçok arkadaşınızı çevrimdışıyken yakalayabileceksiniz
smile.gif

Hiç biyerde verilmedi, çünkü ben keşfettim bunu
biggrin.gif

Sadece WindowsLiveMessenger 9.0 Resmi Sürüm ile olmaktadır

Resimli Anlatıma geçelim şimdide...

Resim1
71084795pi1.jpg

Windows Live Messenger ana penceresinde sağ üstte bulunan resimdeki butona tıklayın.

Resim2
19051363hk9.jpg

Açılan pencereden resimdeki bölümü aktif hale getirin.

Resim3
37205429ab7ff2.jpg

Sonuç olarak ana pencerenizde bu bölüm açılacak, bu bölümü takip edin sizde çevrimdışı arkadaşlarınızı farkedeceksiniz
smile.gif

Kısaca bir arkadaşınız çevrimdışıyken avatarını veya kişisel iletisini değişirse(veya bunun gibi şeyler) hemen orada gözüküyor ve belli ediyor kendini
smile.gif

Bu yöntemle birçok arkadaşımı çevrimdışı yakaladım, bol şans...

Hepinize iyi forumlar
smile.gif

[AlınTıdır...]-[SaRı Abime Tesekkürler]

KAYNAK

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Evet bunu bende görmüştüm kısa süreli kaos'a neden olabiliyor :D

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
9.0 Full sürüm çıktımı ki ?

DreaMTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cıkmadı Henüz Bekliyoruzzz....

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Milleti bari çevrim dışıyken rahat bırakın yaa :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Banane kim cevrımdışıysa ya..

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bende öyle demedim zaten..

Nerden cıkarttın o anlamı hayret..

bykonfizik

Asistan
Reaksiyon puanı
3
O Çevrımdışı Girenleri Değil ! Sadece Kim Yeni Profilini Nickini Awatarını Değiştirmişse Onları Gösteriyor..

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bu arada kaynak link koyarsan sevinirim arkadasım.

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam bi paylaşım yapmış bin pişman ettirecek yorum yapmışsınız paylaşım kardeşim işte senin işine yaramaz ama başkasına yarar koca bir forum burası emeğe saygı ;) eyvallah

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Akıllı olan arkadaşlar adam resim degişmiyor bişey değişmeden çevrimdışı duruyorsa ne olacak ?
Olay diye anlatırsınız ya bide bunları ne diyim ...
Eğitim şart !!!

emirBehic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birşeyeler yapabilme gayretinden dolayı 10 puan fakat eğer kişi gerçekten çevrim dışı olmak istiyorsa veya böyle görünmek istiyorsa BIRAK ÖYLE KALSIN !!!

DreaMTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akıllı olan arkadaşlar adam resim degişmiyor bişey değişmeden çevrimdışı duruyorsa ne olacak ?
Olay diye anlatırsınız ya bide bunları ne diyim ...
Eğitim şart !!!

Sevqili arkadasım Yha konuyu dikkatli okumadın yada bi kastın var anlamıs deqilim acıkca sölenmis konu da dikka edersen

Sonuç olarak ana pencerenizde bu bölüm açılacak, bu bölümü takip edin sizde çevrimdışı arkadaşlarınızı farkedeceksiniz

Kısaca bir arkadaşınız çevrimdışıyken avatarını veya kişisel iletisini değişirse(veya bunun gibi şeyler) hemen orada gözüküyor ve belli ediyor kendini
Bu yöntemle birçok arkadaşımı çevrimdışı yakaladım, bol şans...

------------------------------------------

ahmet331 Kardeş Saolasın Halimden Anlaman sevindirici Hayır Alt üstü bi paylkasım yapıyoruz forumda paylasımın yasak olduqunu zannetmiyorum zaten forumlar bilgilerin paylasıldıqı bi cok seyin paylasıldıqı yerlerdir bunun dısında isi olan bana düşmez ama forumda işi olmasın sömürsün yapsın etsin ama sonrasında bi teşekkürü cok görüyorsa o zaman kusura bakmasın

ayrıca ben zorla demiyorum illada yapın bunu hayır lazım olan olur kardeşim at gözlüklerinizi cıkarıp da yorum yapın lütfen... :sorry2: :wacko:

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sevqili arkadasım Yha konuyu dikkatli okumadın yada bi kastın var anlamıs deqilim acıkca sölenmis konu da dikka edersen

Arkadaşım forum kurallarına göz atmadın galiba,cümlelerini kurarken Türkçe dil kurallarına biraz daha dikkat edersen senin yararına olur.

DreaMTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım forum kurallarına göz atmadın galiba,cümlelerini kurarken Türkçe dil kurallarına biraz daha dikkat edersen senin yararına olur.

Bence sen alacagın mesajı alıyosan ordan gerisi pek de önemli degildir önemli olan anlasmak dır

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu işin bencesi yok ne yazıkki.Bu sitede belli kurallar konulmuşsa uymak zorundasın,yardımcı olucaksa buraya bakabilirsin. Forum Kuralları

DreaMTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu işin bencesi yok ne yazıkki.Bu sitede belli kurallar konulmuşsa uymak zorundasın,yardımcı olucaksa buraya bakabilirsin. Forum Kuralları

Yahu arkadasım ben istedigim gibi konusurum bu ülkede bi emo anlayısı var git onlardan basla bu türkce düzenligine el alıskanlıgımdır anlayan anlıyorsa sorun yok ayrıca forum kurallarında Türkçe imla yada Türkçe alfabesine uyulması zorunludur diye bi kural yok öncelikle sen oku bence

"13. Başlıkta ve mesaj içeriğinde yazı yazarken normal cümle kurallarına uyulmalıdır. Yazıların hepsinin büyük ya da hepsinin küçük harf olması, yanlıştır. (örn: Örnek Başlık ya da Örnek başlık) şeklinde yazılabilir."

bu konu neden herkezi bu kadar rahatsız ediyor ben anlamıs deqilim forum da paylasım yapana bu gözle mi bakılıyor acaba

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Demekki gerektiği zaman kurallara uyabiliyormuşsun.

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya hem ç.dışı özelliği koyuyosunuz
sonrada ç.dışı girenleri görüyo...
kime hizmet edionuz siz :D

Yasko

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşımız çevrimdışıyken avatar veya ileti değiştircekte onu görucez..peh :D en iyisi discovery hdd den ver bi gıdım discovery kullan yihaaa :D

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
el birliğiyle bir adamı daha sdn forumdan soğuttunuz ya valla bravo sana yararlı bir paylaşım değilse browser üst kısmındaki X(çarpıya) basarsın olur biter

bence güzel birşey kullanmam ama önceden lazım olduğu yerler olmuştu tabi o zaman hayat daha başkaydı

Yasko

Asistan
Reaksiyon puanı
0
el birliğiyle bir adamı daha sdn forumdan soğuttunuz ya valla bravo sana yararlı bir paylaşım değilse browser üst kısmındaki X(çarpıya) basarsın olur biter

bence güzel birşey kullanmam ama önceden lazım olduğu yerler olmuştu tabi o zaman hayat daha başkaydı

Çarpı yerine Alt + F4 yapsak olurmu ? :mrgreen: