Windows Live Essentials'tan Yeni Beta

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
birinci beta merakım yüzünden 3 kere format attım stabil çıkmadan denemem beta falan..

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
denemek istedim ama deneyemedim:thumbdown:
hata verdi hiç bi şekilde oturum açmıyor denemiyor bile canı cehenneme

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
24 Haziran'dan beri Beta 1 sürümünü kullanıyorum. Ufak hatalar dışında ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Umarım o hatalar Beta 2 sürümünde düzeltilmiştir.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Daha önce yaşadığım sistematik faciadan sonra bennnn birrrr dahaaa beta haaa :D

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Performansında gözle görülür bir artış var. Facebook Chat'de Messenger'a entegre edilmiş vesaaire yine başarılı bir Microsoft yazılımı.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
nıye bende geçerlı bı win32 uygulaması deyıl dıyıp hata verdı

Reaksiyon puanı
2,146
Hocam windows 7 de yükledim, common filesteki dosyalarından xp ye yüklemeye çalıştım olmadı, bana bi nevi sen babanın en akıllı uşağımısın dedi :D

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
server 08 r2 kullanıyorum.
hata verdi.
bir önceki sürümü de vermişti .s

Reaksiyon puanı
2,146
Aslında benim de yüklenmedi sonunda hata verdi ama Program Files\Common Files\Windows Live\.cache içindeki klasörlerden değiştirme tarihi sırasına göre kurdum oldu windows 7 de. İstersen bi dene.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yüklemenin sonunda doğru No internet connection hatası alıyorum :D İnternet de var halbuki.. Saçmalıyo...

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
deneme tahtası olmaktan bıktım. hele ki messenger olayında kalsın hiç bulaşmamak lazım.

Reaksiyon puanı
2,146
bi kamyon setup var içinde :D hepsini yüklücez mi? ayrıca derdime derman olacak mı bu benim (No internet connection error)

*** düzeltme ***

gerçi burdaki cache'i boşaltıp denememiştim hiç... deneyelim.

Hocam ben web setupla kurmaya çalışmıştım, sadece messengerı seçtim kur dedim %99 a geliyo hata veriyodu bu yolu denedim sonra sırayla değiştirme tarihlerine göre önceden sonraya doğru yükledim çalıştı. Ama beğenmedim 2009 la yola devam edeceğiz sanırım.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hocam ben web setupla kurmaya çalışmıştım, sadece messengerı seçtim kur dedim %99 a geliyo hata veriyodu bu yolu denedim sonra sırayla değiştirme tarihlerine göre önceden sonraya doğru yükledim çalıştı. Ama beğenmedim 2009 la yola devam edeceğiz sanırım.

Zaten cache'i boşaltmak işe yaramıyo... Neyse senin yöntemi deneyelim. Üşeniyorum ama :D ... Olmassa biz de eskiye dönücez artık.

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben ilk betayı soruınsuz yükleyip kullandım lakin tek sorunum kişi engelleme yerine gelen yeni özellik.

Kişiye özel offline olma.
Engellemeyi kaldırıp bunu yapmışlar yanlışlıkla herkese online ol a tıkladığın anda tekrar engellemek istediklerine sağ tıklayıp offline olman gerekiyorki engelleme mantığı neredeyse tamamen kaldırılmış.
Bu hoşuma gitmedi o yüzden eskiye dönmek zorunda kalmıştım.
Yeni betayı yüklemek istemiyorum :)

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İlk beta çıktığından beri kullanıyorum. Bunuda kurdum hemen.
Facebook chat özelliği eklenmiş, iyide olmuş :)

dalgaland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ilk beta (2010) surumunde muhtelif kucuk hatalar vardi, ama idare ediyordum. ikinci beta (2011) surumu gayet kolay kuruldu ama live mail programinda ne yeni bir mail acabiliyorum, ne de mevcut bir maili iletebiliyorum. her iki halde de bilinmeyen bir hata olustu program sonlandirilacak diyor. bu konuda benim gibi sorun yasayan var mi acaba ? ya da neden kaynaklanabilir ??

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yüklemenin sonunda doğru No internet connection hatası alıyorum :D İnternet de var halbuki.. Saçmalıyo...

Arkadaşlar 2. beta sürümünü kurmanızı tavsiye etmem.Genelde arkadaşında karşılaştığı gibi internet connection hatası veriyor.Sebebi yeni betanın dil seçmesi.Yani sisteminiz ingilizce değil Türkçe ise kurulum sona kadar geliyor ve sonda internet yok diye hata veriyor.Şimdilik ilk beta ile devam ediniz.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Beta olduğu için şimdi zırt pırt arıza çıkartır bu. MSN 9' a dönmek isteyince de "MSN zaten yüklü" der çıldırtır beni.

Stabil sürümü çıktığında kurarım :)