Windows İçin En Güvenli Mesajlaşma Programı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Selamunaleyküm.Windows için en iyi ve en güvenli mesajlaşma programı nedir?Bir de vaktiniz varsa önerdiğiniz programın nasıl kullanıldığı ile ilgili bilgi verebilir veya video paylaşabilir misiniz?Bir de TeamSpek ve Skype güvenilir mi?
@Ben Kenobi @okinkurt @scorpion @Seyhoo @Bepob @__kadıköyRAP__ @eronis Konuya bakabilir misiniz?

Ben Kenobi

Dekan
En güvenli kısmını kırmızı yazdığın için söylüyorum ki Linux'te mesajlaşma programı ara güvenlik birinci sıradaysa.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
En güvenli kısmını kırmızı yazdığın için söylüyorum ki Linux'te mesajlaşma programı ara güvenlik birinci sıradaysa.
Öncelikle çok teşekkürler konuyu yazar yazmaz baktığınız için.PC'de Linux var ama ben Windows'ta oyun oynuyorum ve oyun oynarken arkadaşımla karşılıklı konuşabileceğim güvenli bir program arıyorum.Bir de bu konuda biraz güvenlik de şart olduğundan böyle bir konu açtım.Sizce Skype,TeamSpeak veya Facebook güvenli ve güvenilir midir?
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir de benim güvenlikteki amacım oyun oynarken başkaları tarafından saldırıya uğramayıp ,rahatsız edilmemektir.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Program üzerinden sadece sohbet edeceksen fazla pimpirikli olmaya gerek yok. Sonucta devlet sirri paylasmayacaksin :)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
whatsappweb en güvenli Linux Mint 18.1 Serena 64-bit ile bal,kaymak oluyor...
Peki Windows için güvenli bir program söyler misiniz?
Program üzerinden sadece sohbet edeceksen fazla pimpirikli olmaya gerek yok. Sonucta devlet sirri paylasmayacaksin :)
Amacımı yazmıştım.Amacım oyun oynarken arkadaşlarımla konuşmak ve saldırıya uğramamak,rahatsız edilmemek.

isyankar42

Profesör
Windowsta güvenli diye birşey yoktur. Ki bilgilerinizin elden ele dolaştığı bir sistemde güvenlik bekleyemezsiniz.yok uçtan uca şifreleme yok 256bit şifre hepsi hikaye...

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Aslında Telegram diye bir program var da nasıldır?Ben kullanmadım bilen varsa nasıl kullanıldığını ve nasıl bir program olduğunu söyleyebilir mi?Bir de Telegram'da sesli konuşabiliyor muyuz PC'den?
@Ben Kenobi
@okinkurt Sizce TeamSpeak mı kullanayım Skype mı?

okinkurt

Deaktif
Aslında Telegram diye bir program var da nasıldır?Ben kullanmadım bilen varsa nasıl kullanıldığını ve nasıl bir program olduğunu söyleyebilir mi?Bir de Telegram'da sesli konuşabiliyor muyuz PC'den?
@Ben Kenobi
Ben 4-5 yıldır t.s kullanıyorum clan içi en iyisi bu .

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
@okinkurt @okinkurt TeamSpeak 3 kurulumu esnasında bu resimdeki çıkıyor :
Adsız.jpg

Bu nedir?Sizce bunu da yükleyeyim mi? Bir de bana TeamSpeak3 nasıl kullanılır bilgi verebilir misiniz?

Ekli dosyalar

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Amacımı yazmıştım.Amacım oyun oynarken arkadaşlarımla konuşmak ve saldırıya uğramamak,rahatsız edilmemek.
Durduk yere kimse skype'a veya teamspeak'e baglanip sizi rahatsiz etmez, edemez de. Bunun icin bazi bilgilere sahip olmasi lazim. Oyunun kendi konusma özelligini kullanmadiktan sonra kimse gelip araya giremez.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Durduk yere kimse skype'a veya teamspeak'e baglanip sizi rahatsiz etmez, edemez de. Bunun icin bazi bilgilere sahip olmasi lazim. Oyunun kendi konusma özelligini kullanmadiktan sonra kimse gelip araya giremez.
Kullanım kolaylığı olarak Skype mı TeamSpeak3 mü?Bir de bu TeamSpeak3'ü kurdum.Nasıl kullanabilirim bu programı?

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Her ikisinin amaci farkli. Teamspeak icin sunucu olmasi gerekiyor, sunucu yoksa biraz zor.

Uber

Profesör
@Ben Kenobi

telegramı telefonda uzun süredir kullanıyordum wp yeni gelen uçtan uca şifreleme uzun zamandır vardı onda güvenli bir program @Bloother bu programın inceliklerini fazlasıyla biliyor

stat counter