Windows hesabımı silsem?

Bu konuyu okuyanlar

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Arkadaşlar.Merhabalar.Ben şimdi win 10 bilgisayarımda hesabımı giriş yaptım.Fakat her PC acilisinda şifre istiyordu.Sifreyi kapattım.Fakat şimdi sorum şu:
Acaba win hesabımı kalıcı olarak silsem şifre ister mi tekrardan?

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Arkadaşlar.Merhabalar.Ben şimdi win 10 bilgisayarımda hesabımı giriş yaptım.Fakat her PC acilisinda şifre istiyordu.Sifreyi kapattım.Fakat şimdi sorum şu:
Mantıksız bir mesaj olmuş.

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Şifre istemez.Microsoft hesabını silip yerel windows hesabı açabilirsiniz.Yanlız önce yerel hesap açacaksınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye hocam.Belli ki pc de önemli bilgiler var ki soruyorum.birde arkadaşımın başına gelmişti.
Başta soruyu anlamamıştım.

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Umarım ileride cihazı başka bir Microsoft hesabı ile ilişkilendirmek durumunda kalmaz ve umarım sorun yaşamazsın. Neyse artık. :)
Umarım hocam.Birde hocam bana gelen mesaj MMS mesajı.Fakat bana mesaj geldiğinde ben sadece mesaja tıkladım.Acaba. birsey olur mu?
Yani eğer mesaj sahteyse diye sordum.
(Mesaj öbür konuda)

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Umarım hocam.Birde hocam bana gelen mesaj MMS mesajı.Fakat bana mesaj geldiğinde ben sadece mesaja tıkladım.Acaba. birsey olur mu?
Yani eğer mesaj sahteyse diye sordum.
(Mesaj yukarida)
Microsoft hesabında oturum açmaya çalıştığında "Bu ada sahip bir Microsoft hesabı yok." gibi bir şey yazıyorsa zaten bu, MMS'i doğrular nitelikte.
Bir şey olacağını sanmıyorum; telefon numaran Microsoft hesabına kayıtlı olabilir.

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Microsoft hesabında oturum açmaya çalıştığında "Bu ada sahip bir Microsoft hesabı yok." gibi bir şey yazıyorsa zaten bu, MMS'i doğrular nitelikte.
Bir şey olacağını sanmıyorum; telefon numaranı Microsoft hesabına kayıtlı olabilir.
Çok sağolun.İyi aksamlar dilerim.