Windows Güncelleme Yapmak Faydalı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

crazymurat34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabi kide yapmak daha mantıklı saçmalayanlar var tabi yapma diyebilirler ama yaparsan her acık kapanır ve daha güvenli olur bilgisayarın daha hızlı olur ondan dolayı her güncellemeyi yapınız.

Reaksiyon puanı
0
valla windows 7 yi 2 aydır kullanıyorum güncellemeleri yapmadım hemde windows updateyi bile güncellemedim işime yaramıyor zaman kaybı win 10 da yaptım bilgisiyar yavaşladı dahada yapmam bitmiştir

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Güncelleme önemlidir. Hele ki Windows ise. Her gün çıkan türlü türlü zararlı yazılımların veya performans sorunlarını gidermek için yükleyin. Mesela Wannacry virüsü bulaşmayana dek oh mis ne gerek var güncellemeye dersiniz, bir gün dalgınlığınıza gelip o virüsü yediniz mi ah kafam dersiniz.

Reaksiyon puanı
0
Güncelleme önemlidir. Hele ki Windows ise. Her gün çıkan türlü türlü zararlı yazılımların veya performans sorunlarını gidermek için yükleyin. Mesela Wannacry virüsü bulaşmayana dek oh mis ne gerek var güncellemeye dersiniz, bir gün dalgınlığınıza gelip o virüsü yediniz mi ah kafam dersiniz.
Tmm güzel diyorsunda windows 7 ye bilerek entegre edilmiş win 10 a güncelelemek için yapılmış güncellemeler var sürekli arkaplanda çalışarak bilgisiyarı yavaşlatıyor

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Tmm güzel diyorsunda windows 7 ye bilerek entegre edilmiş win 10 a güncelelemek için yapılmış güncellemeler var sürekli arkaplanda çalışarak bilgisiyarı yavaşlatıyor

Yükseltme uyarısını diyorsun sanırım. Harcadığı bellek miktarı ne olaki PC' ni yavaşlatsın. Güncellemeden önce notlarını okuyup öyle güncelleyin o zaman. Arada bu gibileri yüklememiş olursunuz.