Windows Gezgini (Sorunum Var)

Bu konuyu okuyanlar

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm arkadaşlar çok kötü bir sorunum var arkadaşlar bana ara sıra neden olduğunu bilmiyorum resimdeki çıkıyor karşıma ve mouse'un işareti çok çok yavaşlıyor götüreceğim yere götüremiyorum işareti ve resimdeki çıktığı için enter'a tıklıyorum ondan sonra masaüstü ekranı yenileniyor masaüstü görüntüsü birde arkadaşlar ben baktım internetten aşağıya kopyaladım onları denedim bilgisayar kapandı açılırken çok uzun süren bir yükleme gibi sayılar geldi bekledim yine olmadı yaa sizce ne yapıyım arkadaşlar

Windows Gezgini çalışmayı durdurdu çözümü için;

Ekran kartınızın sürücülerini güncelleyin. AMD veya nVidia, hangi model ekran kartı kullanıyorsanız sitesinden son sürücülerini indirin ve yükleyin. Sorun devam ederse aşağıdaki işlemleri deneyin.
Başlat' ı tıklatın ve ardından Arama kutusuna cmd yazın.
Sonuçlar alanında, cmd.exe dosyasını sağ tıklatın ve sonra yönetici olarak çalıştır' ı tıklatın.
Yöneticiyseniz veya yönetici parolasını yazın ve sonra devam' ı tıklatın, devam ' ı tıklatın.
Komut isteminde, Sfc /scannow yazın ve ENTER tuşuna basın.
Dosya işlemlerinde kopyalama, gözatma gibi işlemlerde Windows Gezgini çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız

Başlat' ı tıklatın ve ardından Arama kutusuna cmd yazın.
Sonuçlar alanında, cmd.exe dosyasını sağ tıklatın ve sonra yönetici olarak çalıştır' ı tıklatın.
Yöneticiyseniz veya yönetici parolasını yazın ve sonra devam' ı tıklatın, devam ' ı tıklatın.
komut isteminde chkdsk /r yazın ve enter tuşuna basın.
Sorulan soruya E tuşuna basarak onay verin ve bilgisayarı yeniden başlatın.

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ccleaner ile bi temizlik yap düzelmezse tak win 7 cd sini cmd ye Sfc /scannow yaz enterle sen galiba win 7 cdsi takmadın yaparken

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet takmadımki takmakmı gerkiyor niyeki bilmiyorum bende takınca nasıl yapıyım sadece dediğinimi yoksa bunudamı yapmam gerekiyor (chkdsk /r) ne dersiniz