Windows 8'den 7'ye

Bu konuyu okuyanlar

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 64 bit sistem kullanıyorum Windows 8.1 ama 8.1'den memnun değilim. Bilgisayarım Windows 7'de tam performans verir mi ? Bunu nasıl öğrenebilirim. Veya D'ye Windows 7 kursam 1TB alan var bir kısmını ayırsam ? Sistemde yavaşlamalar olur mu ?

4GB RAM
2GB EK
1TB

Çok teşekkür ettim :D ( Ne ara ettin :tt2: )

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Anakart marka model veya laptop marka model verirsen anakartın hangi işletim sistemine uygun olduğunu öğrenebiliriz.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Windows 8/8.1'den neden memnun değilsin onu bir öğrenelim önce. 7'de olup da 8'de olmayan özellik yok hocam zaten. Eğer başlat menüsü yok diye alışamadıysan onun da çözümü mevcut.

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben şunu belirteyim bir sorun var bu yüzden kaldırmak istiyorum.
Windows'u oturumla açıyorum, her neyse bu microsoft hesabının şifresini değiştirmek istiyorum. Bilgisayar ayarlarına tıkladığım zaman şifre kısmında aşırı derecede kasıyor. Şifremi yazıyorum 6-8 saniyede bir harf giriyor. Bunun gibi ara sıra sorunlar oluyor onları çözüyorum ama bu canımı bayağı bir sıktı 3 günden beri şifre değiştiremiyorum. Eski şifreyi giriyorum yeni şifreye tıklayınca yazı yazmıyor 15 dk'ka bekledim bir tuşa basıp değişen bir şey olmadı. Win 7'de böyle sıkıntım yoktu ondan diyorum. Ama bu şifre sorununun çözümünü biliyorsanız bu sürüm düşürme olayına gerek kalmaz.

Hesap kaldırdım.
sfc /scannow denedim
Ayarlarında onarım yaptım
Hatta hepsini sıfırladım.
İlk günkü gibi oldu ama bu ayarlar kısmında ki bu tarz sorunlar çözülmedi. :(

Bu yoruma Ana kartı ekleyeceğim.
[MENTION=374341]Seyhoo[/MENTION]