Windows 8 temaları

Bu konuyu okuyanlar

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
sa arkadaşlar,
elimde windows 8 için hazırlanmış 7 farklı tema var. hepsi bir birinden güzel.
windows 8 deki varsayılan aero temadan sıkılanlar için iyi alternatif temalar var. özelliklede dark adlı temayı ben çok sevdim.
>>tek yapmanız geren linteki 78 mblık dosyayı indirip çalıştırmak. "temalar yüklensin mi" sorusuna evet demek :)
>>içindekiler:
*dark - edge8 dark - edge 8 light - snowy v3 - glow - twenty thirteen - windows aero>>>>> temalar.
*ultrauxtemapatch>>>bu prorgam windows ta 3. parti temalara izin verir.temaların çalışması için kurulmasına izin verilmeli.(program ekle kaldırdan kaldırılabilir.)
*96 tane duvar kağıdı.(C:\Windows\Web\tema wallpaper içine çıkartılıyor.)
>>dosyayı indirip çalıştırıp evet dedikten sonra reset atın.
>>pc açılınca masaüstü sağ tık>>kişiselleştir de yüklü temalar başlığında temalar görükür...
tamamen benim uploadım.. :) 'win8 tema.exe' dosyasını ben hazırladım...

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
[MENTION=344313]NGungor96[/MENTION] bak ne diyor google bu dosya için.

y0Gsefk.png

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kesinlikle virüs içermiyordu :( zaten winrar sfx arşivi.
1o44.png

1kih.png

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
winrar sfx diyorsun, ama indirilen dosya exe uzantılı.

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
winrar sfx diyorsun, ama indirilen dosya exe uzantılı.
sfx demek exe uzantılı, kendiliğinden çıkartılabilir winrar programıdır. winrar ile oluşturulur. normal bir exe program dosyası gibidir.
çift tıklayınca arşiv içeriğini senin istediğin yere otomatik olarak çıkartır. exe uzantılı sfx arşivine sağ tıklayınca "winrar ile aç" seçeneğini görürsün...
hatta winrar ile yapılan exe uzantılı sfx arşivi winrar olmayan pc lerde de açılır...

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
sfx demek exe uzantılı, kendiliğinden çıkartılabilir winrar programıdır. winrar ile oluşturulur. normal bir exe program dosyası gibidir.
çift tıklayınca arşiv içeriğini senin istediğin yere otomatik olarak çıkartır. exe uzantılı sfx arşivine sağ tıklayınca "winrar ile aç" seçeneğini görürsün...
hatta winrar ile yapılan exe uzantılı sfx arşivi winrar olmayan pc lerde de açılır...

Tamam anladım. :) Eğer gerçekten virüssüz ise [MENTION=194661]eSa[/MENTION] ya iletirsen tekrar linki koyabilir belki.