Windows 8 Tamamlandı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jestman360

Profesör
Windows 8 Tamamlandı

Microsoft'un yeni göz bebeği Windows 8'in yapım aşamasının artık sona gelindiği ve RTM'e geçildiği açıklandı. Windows 8 ile buluşmaya az bir süre kaldı.

alike03

Üyecik
Bu 39 dolara Windows 8'e yükseltme olayini biraz daha arastirip bize aktarirmisiniz lütfen.
Bence cok cazip bir teklif. Bu kampanyadan hep bahsediyorsunuz fakat nasil olacagini bilen pek yok.
Nasil yararlanacagiz, neler gerekiyor, betadaki gibi internettenmi indiriyoruz vs..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bende bu sistemi kullanmayı düşünmüyorum windows 7 yi allayıp pullayıp yeniden ısıtarak sürüyorlar önümüze

istbne

Asistan
Preview surumlerinden ne menem kullanissiz cirkin arayuzlu bir isletim sistemini gordugum icin RTMi downlad etme zahmetine bile girmeyecegim. Windows 7'li uzun seneler bizleri bekliyor anlasilan.

BlackXr

Profesör
Kessinlikle kuracagım :) win7den daha cok begendim :) beta sürümleri bile win7den iyi :D

dadaist

Profesör
Windows 8 daha çok tablet piyasasına yatkın bir sistem. Metro arayüzündeki uygulamaların birçoğu gereksiz. Açılış hızı ve benzeri testler doğruysa eğer Windows 7 hantallığından kurtarır ama Metro arayüz masaüstü kullanıcılar için seçmeli olmalı.

ikspi

Profesör
Hiç denemedim ama metrodan kaybediyor.

St. Benoit

Profesör
40 dolar iyiymiş. vista ve xp lisanslarımı geçirebilirim. Tabi xp' yi iplerlerse.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Windows 8 daha çok tablet piyasasına yatkın bir sistem. Metro arayüzündeki uygulamaların birçoğu gereksiz. Açılış hızı ve benzeri testler doğruysa eğer Windows 7 hantallığından kurtarır ama Metro arayüz masaüstü kullanıcılar için seçmeli olmalı.
Hantal? Senin makinenin özellikleri düşük olmasın? :)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Hiç sanmam :D

İlk defa senden duydum win7'nin hantal olduğunu. Benimki de çatır çatır çalışıyor hala.

yelkowan

Üyecik
Windows 8 işlemci ve belleği muhteşem verimli kullanıyor. Windows 7'ye göre bariz daha hızlı.

TBM

Dekan
pc de tablet olmayacak bildiğim kadarıyla win7 gibi olacak win8 pro adı olacak sanırım

|BeyabaN|

Profesör
windows 7 hantal değil, sadece garip huyları var :D mesela güncelleme yükledikten sonra google chrome da sekme kapatınca windows gezgini çalışmayı durduruyor :D bunun çözümünü bulamadım gitti, windows 8 daha iyi,

ram ve işlemci kullanımı süper ama onda da şimdilik uyumluluk sorunları var, birde metro arayüzü bizim için kullanışlı değil, keşke metro arayüz'ün olmadığı windows 8 çıksa.

stat counter