Windows 8 Lisans Yedeklemek

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bendede böyle bir sorun var şimdi bende yenı laptop aldım da Windows 8 yüklü , ben win 7 yükelyeceğim 7 cd falanda hazırladım da ama şimdi kurulu olan win 8 lisanslı ve orijinal ben bunun ilk olarak iso olarak bir setup ını vede lisansını yedeklemek istiyorum yukarıda, lisans işini yukardakı programla yedekle dedimde lisansı nereye yedekledi ve de daha sonradan tekrar Windows 8 kurmak istersem o lisansı nasıl kullanacağım, bunları merak ediyrm birde pc mde yüklü olan win 8 i iso olarak setup oluşturabilirmiyim... şimdiden teşekkrüler.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bu sefer ben sizden yardım isteyeceğim. Win 8.1 Pro finalini kurdum telefonla etkinleştirdim orjinal lisanslı oldu. Lisansımın yedeğini bu klasör ve .dat dosyası yedeğiyle aldım. Nasıl geri yükleneceğinide araştırdım. Bu yöntem işe yarıyor mu? Deneyen var mı? Başka yöntemler bilen var mı?

Yalnız Windows 8.1 final sürümünde yeni formatlı pcimde

spp/store/ içinde 2.0/ klsörü var ve tokens.dat dosyası bunun içinde. ayrıca silmeye kalkıştığımda hiç bir izin istemeden siliyor. Değişmiş galiba. Bende işe yarar mı acaba?

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=60852]S4B0T4J[/MENTION] ben Advanced Token Maneger ile yedek aldım.Gerçekten işe yarıyor senin manuel olarak yaptığın işlemi o otomatik olarak yapıyor tavsiyem onu denemen.

dj rush

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Token Manager 8.1 de çalışmıyor , klasör tercihlerinden gizli klasör seçeneğini aktif et spp klasörünü kopyala ve tel etknleştirmede girdiğin keyi not et yedekle.Geri yükleme için net bağlantını kes seriali yükle daha önce nasıl yüklediysen spp klasörünü geri kopayal dosyaları değiştir , işlem tamamdır .

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Token Manager 8.1 de çalışmıyor , klasör tercihlerinden gizli klasör seçeneğini aktif et spp klasörünü kopyala ve tel etknleştirmede girdiğin keyi not et yedekle.Geri yükleme için net bağlantını kes seriali yükle daha önce nasıl yüklediysen spp klasörünü geri kopayal dosyaları değiştir , işlem tamamdır .

evet o şekilde yapmıştım zaten. Teşekkür ederim. İşin rasgelsin.

zwartezee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ,
elimde manuel olarak yedekledigim spp dosyasi var ama key yok. telefon ile etkinlestirmistim bundan aylar once keyi yeniden spp dosyasi icinden bulma sansim var mi? veya farkli bir key ile kursam spp dosyasi calisir mi?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Merhaba ,
elimde manuel olarak yedekledigim spp dosyasi var ama key yok. telefon ile etkinlestirmistim bundan aylar once keyi yeniden spp dosyasi icinden bulma sansim var mi? veya farkli bir key ile kursam spp dosyasi calisir mi?
Olmaz aynı anahtar şart..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Advanced Tokens Managerın yeni sürümü çıktı şimdi uyumlu diye biliyorum..

dj rush

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Advanced Tokens Manager fazla güvenmeyin sizi yarı yolda bırakabilir , o yüzden etkileştirme keyini bir yere not edin system32/spp klaörünü yedekleyin...

Son mesajlar