Windows 8 İsoya yazmadan çıkarttım Diger dosyaları sildim Nası geri getirebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Edhem SESE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 İsoya yazmadan çıkarttım Diger dosyaları sildim Nası geri getirebilirim? Böyle hata veriyor

Edhem SESE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baen windows8 indirdim rar halinde yani iso onu Yazmadan winrar araclılıgı ile çıkarttım.O rar halindeki dsoyayı geri dönüşüm kutusundan bile sildim nasıl geri getirebilirim

Edhem SESE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende rardan çıkarılmış hali var onu tekrar rar haline getirirsem sorun ortadan kalkarmı

Edhem SESE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben isoyu yazmadan rardan cıkartıgım için windows kurarken hata veriyor.Onun için tekrar isoya cevirecegim

Reaksiyon puanı
2,146
Rar yaparsan olmaz işte o zaman. ISO yapman lazım yaparken de bootable olarak ayarlaman lazım. Yukarda gösterdiğim windows 7 için bunu yapıyor, windows 8de de işe yarayacağını düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
2,146
istersen denemek için iso'yu oluşturduktan sonra virtualbox ile kurmaya çalış windows 8'i o isoyla, dvd harcamayayım diyorsan

Edhem SESE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iso yapdım acılmıyor.

Senin son dedigini yaptım oda olmadı

Edhem SESE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim bi türlü olmadı tekrar indiriyorum dosyları

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Denedim bi türlü olmadı tekrar indiriyorum dosyları

dostum şuan bilgisayarında ne var? .iso mu? partlı .rar dosyaları mı? yoksa iso nun çıkartılmış hali mi?
sorunu tam söyleyebilirsen yardımcı olabiliriz :) halen yazdıklarını anlamaya çalışıyorum :)