Windows 8 İndir! Denemeye Hemen Başla

Bu konuyu okuyanlar

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bir kerede bizleri şaşırtıp Türkçe dil desteği sunabilseniz keşke...

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Kurulumdan sonra tamamen Türkçe yapabiliyorsun zaten.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Niye kurulumdan sonra yapıyoruz? Türkçe dünyanın en çok konuşulan 5 dili arasında değil mi, neden bizi ciddiye almıyor bu adamlar?

TugiForum

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ağ kartımda uyumsuzluk yaptı, yüklü gözüküyor ama ünlem işareti var sorunlu yani anlıyacağınız.. Kurulumlu olan sürücüsünü uyumluluk modunda çalıştırdım ama uyumluluk işlemiyor.yapabileceğim ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim.

Ağ kartı: Realtek RTL8139-810x Family Fast Ethernet NIC

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar ağ kartımda uyumsuzluk yaptı, yüklü gözüküyor ama ünlem işareti var sorunlu yani anlıyacağınız.. Kurulumlu olan sürücüsünü uyumluluk modunda çalıştırdım ama uyumluluk işlemiyor.yapabileceğim ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim.

Ağ kartı: Realtek RTL8139-810x Family Fast Ethernet NIC

denetim masasından ağ ayarlarına girip, dns ayarlarını 8.8.8.8 8.8.4.4. yap düzelir.

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
rc sürümü çıktığında bir kere kurarım, denerim. Ondan sonra full sürümü beklerim, aralardakini kurmam.

TugiForum

Asistan
Reaksiyon puanı
2
denetim masasından ağ ayarlarına girip, dns ayarlarını 8.8.8.8 8.8.4.4. yap düzelir.

Arkadaşım aktif olmayan bi sürücüde dns ayarı yapılmaz, onu geçtim dns ne alaka.. etherneti tam tanımıyor uyumsuzluk var.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşım aktif olmayan bi sürücüde dns ayarı yapılmaz, onu geçtim dns ne alaka.. etherneti tam tanımıyor uyumsuzluk var.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Seninki harici adapter uyumsuzluk saglamaz kendi cd'si var onun ondan kur sorun çözülür

Sekoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Torrent'e düşse iyi olur. Siteden 47,1 kB/sn - 98,9 MB / 2,5 GB, 15 saat kaldı :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben virtual box ile kurup denedim. sanal makinada 3 gb bellek atamama rağmen yavaş çalıştı.

metro arayüz fazla hoşuma gitmedi. sıklıkla cep telefonu ve tablet kullananlar için alışması kolay olacaktır ama benim gibi pc kullanıcıları yadırgayacaktır. ie10 baya hızlı. detaylı inceledikten soran ekleyecek şeyler bulursam yine yazarım. :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Torrent'e düşse iyi olur. Siteden 47,1 kB/sn - 98,9 MB / 2,5 GB, 15 saat kaldı :)

Torrent'e düşmüş ama malum. Millet abanmış sömürüyor. 5-10 kb/s ile çekiyor. IDM ile indirmeyi dene en iyisi sen :)

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
şimdi bu türkçe oluyormu oluyorsa deneyelim. ingilizce isoyumu indiricez türkçe olması için.

omer8181

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

normal denetim masasından girip dil,klavye,lokasyon ayarlarından değiştir. ben şu an win7'yi sildim. bilgisayarda yalnıca win8 var ve tamamen türkçe.

Ben yapamadım geniş bi şekilde anlatırmısın . Aslında yaptımda olmadı A language pack isn't available diyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Windows 8 video çekmeye çalıştım ama ses yok malesef...

[video=youtube;qgs_5DviweE]http://www.youtube.com/watch?v=qgs_5DviweE&context=C39436d5ADOEgsToPDskLr ufVVvapsIh72hemFRtFR[/video]

grup2008

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 8 de yazılımlar sorunsuz çalışır mı

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ben microsoft sitesindeki yükleyiciyle win7 üzerine kurdum. daha sonra denetim masasından klavye ve dil özelliklerinden de zaten halihazırda var olan dil seçeneklerinden geçiş yaptım. sonra da diskten win7'yi kaldırdım. şu an win7'den çok daha hızlı ve şu haliyle bile stabil çalışıyor. uygulama, driver vs. sorunu yaşamadım. herşey yolunda. hatta bilgisayardaki tek işletim sistemi şu an. Metro arayüz muhteşem.

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar şuan Windows 8 den girmiş bulunmaktayım yükleyenler bilirler böyle bir hız olamazya inanın bana mükemmel bir işletim sistemi tam sürüm çıkana kadar bununla idare ederim herhalde :D

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar şuan Windows 8 den girmiş bulunmaktayım yükleyenler bilirler böyle bir hız olamazya inanın bana mükemmel bir işletim sistemi tam sürüm çıkana kadar bununla idare ederim herhalde :D

yani windows 7 den daha hızlı diyorsun, peki ne kadar sistem harcıyor? benim pc de biraz ram kıtlığı var da :D

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Acaba Diğer diske kursam acılısta windows 7 yada windows 8 arasından istediğimi seçebilir miyim?

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Acaba Diğer diske kursam acılısta windows 7 yada windows 8 arasından istediğimi seçebilir miyim?
öyle bir imkanın var ama nasıl yapıldığı konusunda bir bilgim yok, windows+linux olsa kendisi direk seçenek şansı veriyor, windows+windows konusunda bilgisi olan arkadaşlar uyanınca cevap verir :D

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
56
normal denetim masasından girip dil,klavye,lokasyon ayarlarından değiştir. ben şu an win7'yi sildim. bilgisayarda yalnıca win8 var ve tamamen türkçe.
A language pack isn't available . Türkçeyi şimdilik desteklemiyor sanırım.