Windows 8 İndir! Denemeye Hemen Başla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bir kerede bizleri şaşırtıp Türkçe dil desteği sunabilseniz keşke...

dadaist

Profesör
Kurulumdan sonra tamamen Türkçe yapabiliyorsun zaten.

y_ates

Dekan
Niye kurulumdan sonra yapıyoruz? Türkçe dünyanın en çok konuşulan 5 dili arasında değil mi, neden bizi ciddiye almıyor bu adamlar?

TugiForum

Asistan
Arkadaşlar ağ kartımda uyumsuzluk yaptı, yüklü gözüküyor ama ünlem işareti var sorunlu yani anlıyacağınız.. Kurulumlu olan sürücüsünü uyumluluk modunda çalıştırdım ama uyumluluk işlemiyor.yapabileceğim ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim.

Ağ kartı: Realtek RTL8139-810x Family Fast Ethernet NIC

dadaist

Profesör
Arkadaşlar ağ kartımda uyumsuzluk yaptı, yüklü gözüküyor ama ünlem işareti var sorunlu yani anlıyacağınız.. Kurulumlu olan sürücüsünü uyumluluk modunda çalıştırdım ama uyumluluk işlemiyor.yapabileceğim ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim.

Ağ kartı: Realtek RTL8139-810x Family Fast Ethernet NIC
denetim masasından ağ ayarlarına girip, dns ayarlarını 8.8.8.8 8.8.4.4. yap düzelir.

|BeyabaN|

Profesör
rc sürümü çıktığında bir kere kurarım, denerim. Ondan sonra full sürümü beklerim, aralardakini kurmam.

TugiForum

Asistan
denetim masasından ağ ayarlarına girip, dns ayarlarını 8.8.8.8 8.8.4.4. yap düzelir.
Arkadaşım aktif olmayan bi sürücüde dns ayarı yapılmaz, onu geçtim dns ne alaka.. etherneti tam tanımıyor uyumsuzluk var.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

okanic

Doçent
Arkadaşım aktif olmayan bi sürücüde dns ayarı yapılmaz, onu geçtim dns ne alaka.. etherneti tam tanımıyor uyumsuzluk var.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Seninki harici adapter uyumsuzluk saglamaz kendi cd'si var onun ondan kur sorun çözülür

Sekoloji

Asistan
Torrent'e düşse iyi olur. Siteden 47,1 kB/sn - 98,9 MB / 2,5 GB, 15 saat kaldı :)

YellowRed

Rektör
ben virtual box ile kurup denedim. sanal makinada 3 gb bellek atamama rağmen yavaş çalıştı.

metro arayüz fazla hoşuma gitmedi. sıklıkla cep telefonu ve tablet kullananlar için alışması kolay olacaktır ama benim gibi pc kullanıcıları yadırgayacaktır. ie10 baya hızlı. detaylı inceledikten soran ekleyecek şeyler bulursam yine yazarım. :)

S4B0T4J

Profesör
şimdi bu türkçe oluyormu oluyorsa deneyelim. ingilizce isoyumu indiricez türkçe olması için.

omer8181

Üyecik

normal denetim masasından girip dil,klavye,lokasyon ayarlarından değiştir. ben şu an win7'yi sildim. bilgisayarda yalnıca win8 var ve tamamen türkçe.

Ben yapamadım geniş bi şekilde anlatırmısın . Aslında yaptımda olmadı A language pack isn't available diyor.

stat counter