Windows 8 Ekran Kartı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bendede oluyor okul açılsın hocama sorucam Intel ve Nvidia birbirlerinin yerine geçıyor varsayılan nvidia yapıyorum değişik windows 8 den ve çift ekran kartı kullanımdan doğuyor bu sorunlar .s

tolunayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede oluyor okul açılsın hocama sorucam Intel ve Nvidia birbirlerinin yerine geçıyor varsayılan nvidia yapıyorum değişik windows 8 den ve çift ekran kartı kullanımdan doğuyor bu sorunlar .s
Nedir ya bu Windows 8 den çektiğimiz anlamadım gitti. Herşey 4 4 lük bir ekran kartlarını beceremiyorlar. Ben ATİ HD 5000 Ekran kartım varken İntel'i napayım? İnteli silince de VGA moduna geçiyor çözünürlük yerin dibine vuruyor ATM yine ortalarda yok

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
2 ekran kartı varsa inteli silemezsin zaten bende de optimus var inteli kurmadan nvidiayı kurdurmuyor. ekran kartının modeli ne?

rmznbzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş kolay gelsin ama yapamazsın... hiç bir şekilde sadece benim anlattığım yoldan yapma şansın var...
çünkü amd win 8 driver'ını daha çıkarmadı ne zaman çıkaracağıda belli değil...
bir sayfa önce yazdıklarımı uygulayabilirsin...
ama uygulayıp uygulamamak sana kalmış.... iyi akşamlar...

tolunayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse arkadaşlar kaç haftadır çözemedik ben ekran kartımı satmaya gidiyorum sonra da iddaa oynıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş aynı sorun bnde de var bunun için yapman gereken yoksay yapmak ve oyuna girmek ancak sadece ufa avrupa açılıyo ve oyuncu değişikliği yapamıyosun hata veriyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sarı ünlem varsa ekran kartının güncelleştirmesi gelmiştir sen önce ekran kartını güncelleştirip dene sonra olmazsa bana cevap olarak yaz ben sana başka bişe daha anlatacam...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözüldü Aynı sorunbende de oluyodu samsung r522 model pc im var win 8.1 kurunca ekran kartını görmüyodu ati amd tüm driverları indirdim setup diyince aygıt bulunamadı gibi hatalar veriyodu en son bilgisayarım ->özellikler->aygıt yöneticisi->görüntü bağdaştırıcıları ->microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı kısımına sağ tık yaptım özellikler->sürücü->sürücü güncelleştir-> Sürücü yazılımını bilgisayarımda tara seçeneğinden indirdiğim bi driver klasörünün yolunu gösterdim ve şıp diye buldu kendine geldi ekran vatana millete hayırlı uğurlu olsun inş . sizde çözersiniz kolay gelsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa bende aynı sorun var nvidia ekran kartını tanımıyo kendi ekran kartını tanıyo yani inteli
lğtfen aayardımcı olursanız sevinirim ...