Windows 8' den windows 7' ye Geçerken Hata

Bu konuyu okuyanlar

Kliptomanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba ben windows 8 'den windows 7 'ye geçerken yükleme %40-50 civarına gelince hata mesajı geliyor ve hatanın kodu 0x80070241 bu nedir ? nasıl çözebilirim. Sistemimde daha önce win 7 ultimate yüklüydü. İndirdiğim iso dosyasını daemon tools yardımıyla masaüstünden setup şeklinde kurmak istiyorum. Daha önce win 7'den win 8'e geçerken masaüstünden setup dosyası yardımıyla yapmıştım. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
İşletim sistemini Windows'un kendi sitesinden indirin. Daha sonra Rufus ile USB'ye yazın. Boot ayarlarından USB'yi en üstte alın ve tekrar format atamayı deneyin.

Kliptomanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba,
İşletim sistemini Windows'un kendi sitesinden indirin. Daha sonra Rufus ile USB'ye yazın. Boot ayarlarından USB'yi en üstte alın ve tekrar format atamayı deneyin.

herhangibi bir sorun olur mu hocam ?

Kliptomanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ya herşeyi yaptım. tek birşey eksik lütfen bana '' BROADCOM 802.11n network adapter '' driverının win 7 ultimate 64 bit sürümünün linki lazım allah rızası için

Kliptomanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Hocam çok teşekkür ederim. Herşeyi yaptım internettide çözdüm ama son bir şey daha var bu seferde dokunmatik touchpad sayfaları kaydırmıyor. Driverlarını güncelledim ama yok. Sorunumun açıklaması şu Dizüstü Bilgisayarlarda Yaşanan Touchpad Sorunu - Dizüstü ve Netbook Forumu LÜTFEN YARDIM EDİN HOCAM SİZE VE TÜM FORUM ÜYELERİNE ÇOK DUACI OLURUM. SAYGILAR

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hocam çok teşekkür ederim. Herşeyi yaptım internettide çözdüm ama son bir şey daha var bu seferde dokunmatik touchpad sayfaları kaydırmıyor. Driverlarını güncelledim ama yok. Sorunumun açıklaması şu Dizüstü Bilgisayarlarda Yaşanan Touchpad Sorunu - Dizüstü ve Netbook Forumu LÜTFEN YARDIM EDİN HOCAM SİZE VE TÜM FORUM ÜYELERİNE ÇOK DUACI OLURUM. SAYGILAR
Bu Linke Girin ardından işletim sisteminiz hangi bit ise 32 bit için x86 64 bit için ise x64 seçeneğine tıklayın program indirecek programı açın bilgisayarınızı tarayacak tarama bitince web sayfası açılacak açılan web sayfasında üst tarafta MY DRİVERS seçeneğine basın ve açılan sayfada ise sisteminizde kurulmamış sürücüler çıkacak oradan indirme linkine tıklayıp indirebilirsiniz hiçbir şekilde virüs vs yok ben hep bu şekilde güncellerim sürücülerimi bedava zaten başka programlar aynı işi ücretli yapıyor mesela.Yapamaz iseniz yardımcı olurum gerekirse bilgisayarınıza bağlanıp yaparım problem değil.;)

Kliptomanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bu Linke Girin ardından işletim sisteminiz hangi bit ise 32 bit için x86 64 bit için ise x64 seçeneğine tıklayın program indirecek programı açın bilgisayarınızı tarayacak tarama bitince web sayfası açılacak açılan web sayfasında üst tarafta MY DRİVERS seçeneğine basın ve açılan sayfada ise sisteminizde kurulmamış sürücüler çıkacak oradan indirme linkine tıklayıp indirebilirsiniz hiçbir şekilde virüs vs yok ben hep bu şekilde güncellerim sürücülerimi bedava zaten başka programlar aynı işi ücretli yapıyor mesela.Yapamaz iseniz yardımcı olurum gerekirse bilgisayarınıza bağlanıp yaparım problem değil.;)

Kardeşim çok teşekkür ederim. Gerek kalmadı synaptics touchpad kurdum oldu. ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN

---- Mesajlar birleştirildi ----

HOCAM ÇOK TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Kardeşim çok teşekkür ederim. Gerek kalmadı synaptics touchpad kurdum oldu. ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN

---- Mesajlar birleştirildi ----

HOCAM ÇOK TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
Ne demek kardeşim sorun olursa özelden mesaj at yardımcı olurum.