Windows 8 Bluetooth Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar resimden de görüldüğü gibi bluetooth açma kapama yeri etkin değil. Bunu nasıl etkinleştire bilirim?

85IL5KY.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool:Maalesef aynı sorun bendede var ama bir türlü halledemedim bilgisayarımın markası Hp Pavilion g6... Yardımcı olun lütfen..

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bluetoth driverini kurdunuzmu belki onunla ilgilidir.

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bluetooth problemi Windows 8 ve Windows 8.1'in kanayan yarası. Markayla modelle pek ilgilisi yok.
Yıllardır BT mouse kullanıyorum, Windows 8'e geçtiğimden beri çektiğim eziyeti hiç bir yerde çekmedim. 2-3 günde bir driver update etmem gerekir, her gün 2-3 kere mouse cevap vermez olur, 10-15sn sonra geri gelir..
8.1'e geçtikten sonra da 2 haftada bir falan komple göçmeye başladı. Tüm driverları kaldırıp baştan kurmam gerekiyor, update de yemiyor.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bluetooth problemi Windows 8 ve Windows 8.1'in kanayan yarası. Markayla modelle pek ilgilisi yok.
Yıllardır BT mouse kullanıyorum, Windows 8'e geçtiğimden beri çektiğim eziyeti hiç bir yerde çekmedim. 2-3 günde bir driver update etmem gerekir, her gün 2-3 kere mouse cevap vermez olur, 10-15sn sonra geri gelir..
8.1'e geçtikten sonra da 2 haftada bir falan komple göçmeye başladı. Tüm driverları kaldırıp baştan kurmam gerekiyor, update de yemiyor.

Bende Acer Aspire 5742G var. Windows 8'e geçince Bluetooth'ta aynı sorunu yaşadım. Gece boyunca sayısız driver denedim. 1 tanesi çözdü.

Reaksiyon puanı
16,118
merak ettim antika bluetooth zımbırtısı var ona 8.1 enterprise x86 ne tepki vericek deneyim ...