Windows 8.1 ve Internet Explorer 11 Mükemmel Olmuş

Bu konuyu okuyanlar

AhmetYasir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Windows 8 ide kullanmış biri olarak diyebilirim ki Windows 8.1 ona göre çok çok daha hızlı olmuş. Ne olmuş bilmiyorum ama bilgisayarın performansı şuan mükemmel. Lol ü 1024x768 oynuyordum tüm özelliklerde en düşükteydi hala ara sıra kasmalar oluyordu şuan 1366x768 çözünürlükte ve efektlerde ortalama derecede kasmıyor. Explorer (dosya yöneticisi) müthiş hızlı. İnternet Explorer çok aşırı hızlanmış. Başka bi tarayıcı indirmedim ve dahada bunu kullanırım heralde. Nolmuş ne bitmiş bilmiyorum, bilgisayarda donanım geliştirmesi falan yapmadım. En az 3 kat hızlı şuan.

AhmetYasir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni format attığın için olabilir mi ? :)

Hayır hayır. Windows 8 i de zamanında kurmuştum hiç böyle bi performans görmedim. Ben hayatımda bu pc den böyle bi performans görmedim. Formatında etkisi vardır fakat küçüktür. Şimdiden çok fazla program yükledim (3DS Max, Adobe Flash vs.) ama hala bi yavaşlama yok zaten.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnşallah ta hep böyle kalır

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
windows 8 daha hızlıydı.8.1'de bırak hızlanmayı yavaşlama var.explorer gelince eski sürümlerinden iyidir.zamanında o kadar çileden çıkartıki.artık güvenmiyorum.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
chrome akar gerisi boş firefoxtan beni kopartıp aldı daha ne olsun

AhmetYasir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
windows 8 daha hızlıydı.8.1'de bırak hızlanmayı yavaşlama var.explorer gelince eski sürümlerinden iyidir.zamanında o kadar çileden çıkartıki.artık güvenmiyorum.
Çok bilmişlik falan gibi olmaz inşallah ama belki bilgisayarınız zaten hızlıdır ve aradaki fark pek farkedilmiyodur bi talihsizlikle 8.1 i yavaş düşünmüş olabilirsiniz. Benim bilgisayarım tam kasıp kasmama arasında bi bilgisayar olduğu için hızlanmayı çok iyi hissettim.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
IE 11 Bi' indirip, deneyeyim bakim ben de.

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende indirdim enterprise ı ama virtualbox ile bir deneyip sonra kuracağım. Nasılmış bir görelim ;)

Bakisar

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Nitelik ile nicelik ters orantılıdır. Hız arttıysa özellik azalmıştır.Çok tarayıcı kullandım yok şöyle hızlı yok böle özellikleri var, hepsi yarı yolda bırakıyor er geç.İe nin üstüne tanımam, yavaş mavaş tüm sitelerde hatasız açar,microsoft kendi standartını kendisi koyar diğerleri ona yetişmeye çalışır benim gördüğüm..Bir kaç saniyelik gecikmlere takılmamak lazım..az olsun temiz olsun derler ben de yavaş olsun sağlam olsun derim.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Nitelik ile nicelik ters orantılıdır. Hız arttıysa özellik azalmıştır.Çok tarayıcı kullandım yok şöyle hızlı yok böle özellikleri var, hepsi yarı yolda bırakıyor er geç.İe nin üstüne tanımam, yavaş mavaş tüm sitelerde hatasız açar,microsoft kendi standartını kendisi koyar diğerleri ona yetişmeye çalışır benim gördüğüm..Bir kaç saniyelik gecikmlere takılmamak lazım..az olsun temiz olsun derler ben de yavaş olsun sağlam olsun derim.
birazda alışkanlık meselesi ben kroma alışmışım bırakmak istiyorum olmuyor :)

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Chrome un eklentileri yüzünden 2010 dan beri kullanıyorum. Bir de google ile oturum açıp senkronlayınca daha bir güzel. Ama IE 11 in hız farkı var baya 10. sürüme göre...

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Explorer Ahh Ahh En son 3.sınıfa giderken kral oyuna girmiştim okdr :D

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
video yayınlamış microsoft. 8.1 hakkında

[video=youtube;6QGrv7JbzjU]http://www.youtube.com/watch?v=6QGrv7JbzjU&feature=player_embedded[/video]

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar çift çekirdek 1.8 ghz 1 gb ram bu windows 8.1 kaldırır mı ?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ıe 11 kullanıyorum hızlansada chrome kadar hala değil çok flash eksiği var malesef .s

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
8.1 kullanıyorum 8'e göre güzel ama İE 3 yıldır kullanmıyorum açmak bile istemiyorum bazen mecburiyetten açıyorum

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ben bir haftadır 8.1 kullanıyorum. ie11 gerçekten başarılı. chrome kullanırdım bende tesadüfen maxthonu keşfettim. hem telefonumda hemde pc de kullanıyorum. tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3.1 millenium faciası + ie11 fiyasyokusu... övmek için kaç £ verdiler?