Windows 8.1 system32 dosyasının hata vermesi

Bu konuyu okuyanlar

SoloTURK37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar.PC yi yeni aldım ve aldığım gibide win 8.1 kurdum.Daha sonra skyrim ve payday i kurdum.
Her iki oyunu açtığımda aynı hatayı alıyorum.Oyun ekranı siyah olarak geliyor ve aniden gidiyor.Her şeyi denedim bad sector testi bile yaptım yok yok yok.Çözüm bulamadım.Dependency ile dosyalara baktım ve system32 dosyalarının hatalı olduğunu gördüm.Ne yapabilrim lütfen yarım edin yeni aldığım aletin elimede kalmasını istemiyorum

Lenovo Legion Y520 15IKBN 80KW

SoloTURK37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hata kodu varsa paylaşırmısınız.
hata kodu ne yazıkki yok dostum.Birkaç yazılımcı ve bilgisayardan anlayan arkadaşa sordum ya low level format atıcaksın ya da iade edeceksin dediler son çare olarak burayı gördüm.Low level format atamıyorum çünkü hard diski feci derecede yıprattığını duydum...

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Low Level Format harddiskin gerçekten zarar görmüşse yapmalısın. Onun yerine temiz kurulum ile sorunu düzeltirsin.

Windows 10'u Ä°ndirin

Bu linkten Win 10 indir. Daha sonra Rufus ve Win 7 USB DVD Tool ile USB'ye yaz. Daha sonra format at. Sorun düzelecektir.

SoloTURK37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Low Level Format harddiskin gerçekten zarar görmüşse yapmalısın. Onun yerine temiz kurulum ile sorunu düzeltirsin.

Windows 10'u Ä°ndirin

Bu linkten Win 10 indir. Daha sonra Rufus ve Win 7 USB DVD Tool ile USB'ye yaz. Daha sonra format at. Sorun düzelecektir.

yani windows 10 kurup temiz kurulum yapmam gerektiğini mi söylüyosunuz dostum