Windows 8, 1 Milyon İndirmeyi Geçti

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Windows 8, 1 Milyon İndirmeyi Geçti

Geçtiğimiz gün yayınlanan Windows 8 Tüketici Önizleme Sürümü, milyon indirilme barajını aştı! Microsoft'un yüzünü güldüren bu gelişme bakalım hangi rakamlara ulaşacak?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bu sürümde kısıtlamalar tam olarak nedir ?
sürümü denemek istiyorum beğenirsem kalıcı olarak kullanabilirim.:devil:

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
nedendir bilmiyorum ama uykudan uyanırken her seferinde sistem çöküyor. yeniden başlatma vs vs.. belki işletim sisteminden, belki de uyumsuz ekran kartından kaynaklanıyor olabilir. bakalım nvidia win8 için driverlarını ne zaman çıkartacak.

edit: düzeltiyorum çıkartmış bile :D fakat zaten win7 için son çıkanla aynı sürüm numarasına sahip. demek ki bir değişiklik yok.

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bana biraz yavaş geldi. sanala kurdum ondan mı bilmiyorum ama 2,26 dual core işlemci ve 4gb ram ile yavaş kalırsa atom işlemcili tabletlerde ne yapacak merak ediyorum. haftaya tablete kurup deneyeceğim.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
verilen rakamdan 3 adedini çıkarmak gerekir...ben 4 adet indirdim sadece 32yi kurdum..sonuç iyi açılış yavaş ondan başka hiç bir sıkıntı yok...şimdilik tabii

DarkDance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
WIN8 tamamen dokunmatik için yapılmış kullanıyorum ama çok fazla görsel Metro style yapmış ama rahatsız ediyor insanı belki ilerde alışırız veya bunun için dokunmatik bir pc alırız sorunu çözeriz kökten :)) açılış yavaş katılıyorum arkadaş'a

attack06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Millet merakından indiriyor zaten, win 7 satışlarını geçer mi bilmem.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
sistem 7sn içerisinde açılıyor.. (HDD kullanıyorum) fakat restart yapıp açılırken daha yavaş açılıyor :S uyku modundan çıkınca explorer sapıtıyor iconların şeffaf kısımları siyahlaşıyor.. (amd sürücü güncel)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet açılıp kapanma hızı W7 ye göre yavaş bunların dışındada sorunları var...