Windows 8.1 Ekran Kartı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

lethıfold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar sistemime windows 8.1 yükledim ama tüm driver yükledim bir tek ekran kartı kaldı sorun şu ki ekran kartım hiç bir yerde gözkmüyor indirdim everest cpu-z gibi programlarda bile gözükmüyor aygıt yönetiisindede en güncel sürümünü yüklemek istedğimde önce sistem uygunluğu kontrol ediliyor diyor tarıyor ardından Bu grafik sürücüsüne uyumlu grafik donanımı bulunamadı diyor yardımlarınızı bekliyorum.

lethıfold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba Ekran kartım win 8.1 desteklemiyor olabilir mi Bunu nasıl öğrenebilirim

Ekran kartım: GT 520M

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ekran kartı driverının uyumluluk modunu Windows 7 yap öyle yükle dostum.

lethıfold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam deniyeceğim sonucu yazarım buraya.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Malesef bu grafik sürücüsüne uyumlu grafik donanımı bulunamadı diyor kaç gündür bunla uğraşıyorum deliricem az kaldı.

lethıfold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet siteden indirdim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sitede baktım birçok kişide bu sorun var ama çözümü yok.

enesenturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar , laptop u daha yeni aldım , PES yukledim fakat hata veriyor ekram kartın yetersiz gibi bsey diyor , sayfaları arastırdım ve Nvidia yuksek peerformans vs onları ayarladım ama duzelme olmadı . Sanırım ekran kartım aktif deil bana yardımcı olabilir misiniz , daha yeni aldım format atmak istemiyorum :/ driver larda da sikinti yok ..

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
geçişli ekran kartına driver yüklemek için laptop un sitesinden ekran kartı driverlerini indirin ilk intel hd driverini kurun sonra nvidia nın driverini aygıt yöneticisinden donanımı tara driver bul gibi seçenekler işe yaramaz eğer Windows 8.1 için driver yok ise win 7 driveri indirip uyumluluk modu ile kurun.