Windows 7'den Windows 8'e yükseltme ile İlgili Sorularım

Konusu 'Windows 8' forumundadır ve Kenpachi tarafından 3 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Kenpachi

Kenpachi Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38

- Windows 7'den Windows 8'e yükseltme ile İlgili Sorularım

Öncelikle herkese iyi akşamlar.
    29 TL karşılığında Windows 7'ler Windows 8'e yükseltildiklerini okumuştum.Sorum kısaca şöyle:

29 TL karşılığında yükseltilen windows 7'ler Windows 8'in hangi sürümüne yükseliyorlar.Ve kaç kere kullanılabiliyor.

Saygılarımla.

2. aquess1999

aquess1999 Dekan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Pro sürümüne yükseltiliyor ve kaç kere kullanılabiliyor diye birşey yok.İstediğin zaman kaldırıp kurabilirsin.

3. Kenpachi

Kenpachi Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Benim kasıt ettiğim kaç bilgisayarda kullanıla biliyor.

4. aquess1999

aquess1999 Dekan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece 1.

5. goodtornado

goodtornado Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Windows 8 lisansini sadece bir bilgisayarda kullanabilirsin. Volume lisansi olmadigi icin bir lisans kodu = bir bilgisayar.

6. karalamaca

karalamaca Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim başka bir sorum var.bende lisanslı vista var. şimdi bu yükseltmeyi indirdim kurdum diyelim.sonraki formatlarımda her seferinde once vista kurup 8 e mi yükselteceğim. yoksa indirdiğim sürümü direkt kurabilecek miyim?

7. köroglu

köroglu Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bu orjinal win 8 alma olayı korsan win 7 kullananlar içinde geçerlimi acaba ?

8. köroglu

köroglu Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yokmu yardımcı olabilecek birisi..

9. thepolice2

thepolice2 Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Windows 7 Home Basic sürümündeysen Windows 8 Ultimate sürümüne yükseltmezler herhalde. Eşit sürüme yükselteceklerini düşünüyorum.

10. goodtornado

goodtornado Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum 29 tl ye alinan yukseltme versiyonu windows 7 veya vista uzerine kurulabilir, microsoft windows offer sitesindeki aciklama bu. 79 tl ye alinan windows 8 versiyonu ise bootable bir versiyondur, kurulabilir bir windows 8 surumudur.

11. köroglu

köroglu Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bana söylediysen eğer şöyle deyim ben sana win 7 ultimate kullanıyorum bende,29 tl verip de orjinal win 8 e bizde geçebiliyormuyuz ki ?

12. goodtornado

goodtornado Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum tabiki de yukseltebiliyorsun. Microsoft un aciklamasi su sekilde;Uygunluk AyrıntılarıBu teklif sadece, bu teklife uygun PC satın alan bireysel müşteriler (örn. ev kullanıcıları, öğrenciler ve teknoloji meraklıları) için geçerlidir. Ticari işletmeler, katılmaya uygun değildir. Katılım uygunluğu olan bir PC, promosyon döneminde satın alınan ve geçerli bir Windows 7 OEM Orijinallik Sertifikası (Certificate of Authenticity) ve ürün anahtarı olan, aşağıdakilerin önceden yüklenmiş olduğu yeni bir PC'dir. Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Premium;Windows 7 Professional veyaWindows 7 Ultimate.Bu promosyon fiyatı, satın alınan ve kurallara uygun her PC başına bir yükseltme ve müşteri başına en fazla beş yükseltme ile sınırlıdır.

13. thepolice2

thepolice2 Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sürüm yükseltirken elbette Orijinallik testi yaparlar. Korsan Windows 7 den orijinal Windows 8 e çıkamazsın. Dışarı da kutulu Windows 8 sürümleri çok daha pahalıya satılıyor.

14. I_Silencer_I

I_Silencer_I Dekan

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    Evet korsandan yükseltemez ama ilk gün olan açık sayesinde kod alanlar gayet güzel yükseltti 29 TL ye. Ama şimdi bunu yapmak mümkün değil.

15. Kenpachi

Kenpachi Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Peki ben orjinal Win 7 yüklü laptopum üzerine aldım Win 8'i ama sahtesini yükseltmek istiyorum Win 8'e yani örjinal Win 7 üzerine aldığım Win 8'i sahte Win 7 kullandığım bilgisayara yükleyebilir miyim ?

16. I_Silencer_I

I_Silencer_I Dekan

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    Windows 8 seriali almadınmı sen?. O sahte windows 7 li bilgisayara windows 8 kurarken windows 8 serialini kur yüklenecektir.

17. Kenpachi

Kenpachi Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Yardımın için teşekkürler.Bu arada Win 8 Enterprice Preview kullanıyorum.

18. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşlar bir sorum olacak ben şimdi Windows 8 Relase Prewiew'i yükledim yani denemesini ve Ayarlar kısmında en başta etkinleştir yazıyor ((ve ben daha önce kayıt oldum 29 Tl ye ama satın almadım henüz )) oraya ben orjinal olan windows 7 kodumu yazarsam ne oluyor yani yükseltiyor mu ve yükseltiliyorsa bilgisayara format attığım zaman tekrardan cd ye yazdığım relase prewiew i yükleyip tekrar orjinal olan kodu yazıp kurulabilecek mi lüften acilll bilen varsa yardım etsin...

19. eem

eem Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    windows 8 de 3 farklı sürüm mevcut window 8 rt, windows 8 pro ve win 8 Enterprice Preview... rt sürümü tabletler için olan sürümü, pro ise laptop ve masaüstü bilgisayarlar için.. yani bilgiayarın win 7 home basic de olsa premiumda olsa ultimate de olsa win 8 proya yükseltiliyor :D :D yardımcı olduysam ne mutlu bana :p :D :D

20. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşlar hiç bir şey bilen yok mu acill lazım ?? :(

Sayfayı Paylaş