Windows 7 Ultimate Windows başlıyor ama masaüstü siyah ekranda kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

gasawrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Win 7 ultimate kullanıyorum. Bilgisayarım hoş geldiniz yazısına kadar hepsi normal ama masaüstüm geldiğinde masaüstü simgeleri yok ve masaüstü arkaplanı yok tamamen siyah ekran. CTRL+SHİFT+ESC İle görev yöneticisini açıp explorer.exe yi durdurup yeni görev olarak explorer girersem geliyor masaüstü. Nasıl Çözebilirim

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
@ProPant cevap verme gerek yok he he de geç veya beğen gitsin.
Win 7 ultimate kullanıyorum. Bilgisayarım hoş geldiniz yazısına kadar hepsi normal ama masaüstüm geldiğinde masaüstü simgeleri yok ve masaüstü arkaplanı yok tamamen siyah ekran. CTRL+SHİFT+ESC İle görev yöneticisini açıp explorer.exe yi durdurup yeni görev olarak explorer girersem geliyor masaüstü. Nasıl Çözebilirim
Sizin konunun çözümü temiz kurulum gibi duruyor.

gasawrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
size de yinede teşekkürler..

gasawrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yanıtları engellemedim ki..

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
explorer.exe'yi kapatma sistem zarar görür hadi yanlışlıkla kapattın diyelim tekrar aç