Windows 7: Ne istiyoruz

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Windows 7: Ne istiyoruz?
29 Temmuz 2008

Windows 7'de olması gereken 15 özellik

Şimdi sıra bizde: Bu kez Windows 7'de nelerin olacağını değil, nelerin olması gerektiğini araştırdık
20080724122315.jpg

Microsoft'a açık mektup: Windows 7'de bunların olmasını istiyoruz...

Bu güne kadar kullanıcılara sunulacak olan her yeni Windows işletim sisteminde neler olacak diye bekledik durduk. "Microsoft yeni işletim sistemine şunu da ekleyecekmiş, bunu çıkartacakmış" gibi söylentileri tartışmak bizim için bir görev haline geldi.

Ama şimdi sıra bizde... Bu sefer rolleri değiştirmeye karar verdik... İşte Microsoft'a açık mektup: Biz Windows 7'den bunları istiyoruz!

Galerimizde sıraladığımız 15 madde içerisinde hem bugüne kadar yayınlanan Windows'larda bulunmayan, hem de bulunan ama çok da kullanışlı olmayan özelliklere yer verdik. Bu maddelerden katılmadıklarınız olabilir, eklemek istedikleriniz olabilir... Dediğimiz gibi şimdi sıra bizde, yani kullanıcılarda. Yorumlarınızı bekliyoruz!

kaynak

CHIP Online - Windows 7'de olması gereken 15 özellik

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
dedikleri gibi değişik profiller çok iyi olurdu. oyun modu. çizim modu vs.

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aga ben görsellik istiyorum görsellik konusunda sınırları zorlarsınlar.

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
linuxtaki compizi geride bırakacak birşeyler yaparlarsa sevebilirim.ama gidipte yüksek donanım özellikleri gerektirmesin.linuxta hiç zorlanmadan compizi açan donanımla aynı şekilde yapsınlar