Windows 7: Movie Maker Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
movie maker da yaptığım slayt toplamda 17 dakika bunun için 4 adet müzik parçası koymak zorunda kaldım fakat bu video yu facebokta paylaşmak istedğimde bozuk görüntü oluştu diye bir yazı geliyor iceriğindede görüntü dosyasıyla bir sorun oluştu diyor ne yapmam gerekir sizce cevabınız için teşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2010 ait movie maker mov video uzantısı çalışmıyor. Yeni sürüm de çalışıyormuş ama hata veriyor. yeni sürümü nasıl çözüm yok hayret

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ADMİN
bende yüklenmiyor %95' te kalıyor sonrada yüklenemedi diyor benim bilgisayarım Windows 8 sorunlarada baktım yarına ödevim var cevap verirsen çok memnun olacağım

cosgun17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadslar ben 2010 sürümünü yükledim ama olmadı yine aynı hatayı veriyo lütfen yardım edinn

FurkanSeslikaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wındows live movie maker ekran kartı hatası ( ÇÖZÜMÜ )
Merhabalar Gençler

Ekrandaki gibi bir hata çıkar ise Eğer Yapmanız Gerekenler.
Başlat + Denetim Masası + Wındows update Güncellemeleri Yükle diyoruz.
Orda bütün güncellenme dosyarını indiriyor orda ekran kartınızında güncellemesi gözüküyor ben böyle yaptım ve hata düzeldi ancak şimdiden belirteyim
Benim wındows 7 orjinal ( Siz sadece Ekran Kartınızı Güncelleyin )
Saygılarımla

ethayret

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartının sürücüsünün sürümü ile alakalı intel ise 8.10.15. ten yukarı olmalı
kontrol etmek için bilgisayar sağ tık ayarlar aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcı , sürücünün üzerinde sağ tık özellikler sürücü diyerek sürümünü kontrol edin. 8.10.15 ten yukarı değil ise intel in sayfasından son sürümü indirip kurduğunuzda sorununuz çözülür.

canan_basaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar benim sorunumda şu movie maker benimde açılıyor fotograflar falan hazır müzik de hazır kaydede tıklıyorum biraz ilerliyor sonra bilgisarayım kapanıyor lütfen yardım edin