Windows 7: Movie Maker Sorunu

Konusu 'Windows' forumundadır ve fatihcoban tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. fatihcoban

fatihcoban Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Windows 7: Movie Maker Sorunu

Movie Maker'i açtığımda bu çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

2. fatihcoban

fatihcoban Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resim açılmadı ise: [​IMG]

3. T800

T800 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Aynı sorun bende de mevcut :/

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de de ne yapcaz ya

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

masaüstü sağ tıkla ekran çözünürlüğünü aç,gelişmiş ayarlar>bağdaştırıcı>özellikler>sürücü>sürücüyü güncelleştir düzelmesi lazım

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

olmuyo ya yaptım olmuyo lütfen yardım

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

konuyu bende araştırırken buraya geldim ve bu tarz şeylerden çok anlamama rağen önceki yaptığım bişeyi denemk istedim. ve oldu. sorun galiba çift ekran kartı kullananalarda oluyor benimki gibi intel ve nvdia. güncellesende değişmiyor.
    --çözüme gelirsek bulunduğu dizini açtım eğer yoksa netten indir öyle bulsun dizini yani movie maker ı. sağ tıklayıp yüksek performanslı işlemciyle çalıştır dediğimde açıldı. saygılar.

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

önceki verdiğim çözüm olmadı liinkten en altta olan bu 2.6 tr sürümünü indirin .

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende ise class facrtory sınıfı dekteklemiyor diye bişe çıkıyor yardım edin..

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bendede bu sorun vardı movie maker ikonunun üstüne sağtuş tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır deyin sonra yüksek performanslı grafik işlemciyle çalıştır deyin oluyor çok basit:) ben yazı ekleyemiyorum yardım ederseniz sevinirim açıklama yazısını yazıyorum ama resim üstünde çıkmıyor

11. MertKARA

MertKARA Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2.6 sürümünü kullanabilirsiniz :)

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

NE olur bna yardım edin bnde resimler gösterilmiyor 2.6 sürüm var zaten ama resimler çıkmıyor karanlık gözüküyor,hiçbsey gözükmüyor

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimde resimlerim çıkmıyor :(

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Codec Bileşenii Soruyor Bna Seçenekler İletişim Kutusunda Diyor Ama Bulamadım Bi Yardım Edeermnz

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben sağ tıklıyorum grafik işlemciyle çalıştır yazzmıor acil cevap

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

byk ihtimaL attığınız bi fotoğrafın yerini değiştirdiniz o yüzden oluyor.. bendede oLmuştu fotou tekrar attm düzeLdi...

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ne denediysen olmadı grafik işlemciyle çalıştır yamıyo yardım edermisiniz ? lütfen

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimde bilgisayarıma movie maker yüklenmiyor hata veeriyor anlamadım bir türlü

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar söylediklerinizi denedim yok olmuyor aslında açılmıyor yardım edin

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimde movie maker açılıyor fakat sonra filmi kaydederken hemen bilgisayar kapanıyor sorun nedir acaba

Sayfayı Paylaş