Windows 7 Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba arkadaşlar,W7 Home Pre kullanıyorum ve 1-2 haftadır bilgisayarı kapattığımda her defasında güncelleme yüklüyor.Bu neden olabilir?Nasıl düzeltebilirim?:(

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bütün güncellemeleri yüklememişindir.Otomatik olarak indiriyor ama yüklemiyor.Kapatırken yüklüyor.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Tam kuramamıştır, ondan sıkıntı çıkarır böyle... Şu yola giderek Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Update Ayarları Değiştir' e tıklayın... Güncelleştirmeleri hiçbir zaman denetleme seçeneğini seçip tamam diyerek onaylayın... Hizmetler' e girin, Windows Update hizmetini bulup tümden Devre Dışı bırakın... Update ile Windows' unuzu ağırlaştırmayın, SP paketleri dışında Windows' a update yapmak stabiliteyi olumsuz etkiliyor... Standart kullanıcılar için Update gereksizdir..

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
https://www.box.com/shared/sulmkt0ev6jgm8m9dpsv şu verdiğim linkten Windows update sıfırlama dosyasını indir.Açtıktan sonra 2 adet dosya göreceksin sırayla bunları yönetici olarak çalıştır ve cmd ekranının bitmesini bekle sonra bilgisayarı kapat aç ve güncellemeleri yeniden çalıştır ve hallet.Bana da dua et.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
İkinizede ayrı ayrı teşekkür ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar işyerinde w7 kullanıyorum pc kapatırken makinenizi kapatmayın fişini çekmeyin güncelleme yüklüyor dedi tam 4 saattir altıncısında takılı kaldı on iki taneden altıncısında takılı kaldı ne yapabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whitehawk kardeşim Rabbim sonsuz kez razı olsun senden..beni bu güncelleştierme belasından kurtardın..bu güncvelleştirmeler yüzünden 2000 tl lik bilgisayarın ekranının ortasın bi yumruk atasım geliyordu..çok şükür şimdi sayende sorunsuz :) resmen bilgisayarı kapatmıyordum açarken beni bekletecek diye :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun Aleyküm arkadaşlar ben W7 yükledim oyunları çalıştırmaz oldu neden acaba bilen söyleyebilir mi veya yükleyebileceğim proğramlar varsa söyleyin size zahmet

yusa67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
https://www.box.com/shared/sulmkt0ev6jgm8m9dpsv şu verdiğim linkten Windows update sıfırlama dosyasını indir.Açtıktan sonra 2 adet dosya göreceksin sırayla bunları yönetici olarak çalıştır ve cmd ekranının bitmesini bekle sonra bilgisayarı kapat aç ve güncellemeleri yeniden çalıştır ve hallet.Bana da dua et.

Dediğin herşeyi yaptım ama olmadı neden anlamadım bilgisayar iyice yavaşladı açılırken 1-2 dk bekliyorum bide güncelleştirme atarken denetle diyorum kod 80070002 hatası veriyo

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

elika

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben konu açmak istemedim gereksiz görülmesin diye. Aynı sorun bir sdn okuyucusu tarafından dile getirilmiş, benimki de aynı.
Win 7 home premium 32 bit eski bir bilgisayarım var. Kisa bir süre önce format attim. Normalde yaptığı her güncellemeyi bitirirdi ama bu seferkinde yaklaşık 6 saattir bekliyorum ve hala bitmedi. Ekranında makinenizi kapatmayın ya da fişini çekmeyin yazıyor.
Ne yapabilirim?