Windows 7 Format !

Bu konuyu okuyanlar

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben içinde Windows 7 ' nin tüm sürümleri ve 32-bit ve 64-bit şeklinde içinde barındıran bir .iso dosyası istiyorum. Ve şu SP denilen service pack şeylerinden hiç anlamıyorum. Bnde Windows 7 ' nin tüm sürümleri ve 32-bit ve 64-bit olan USB vardı. BIOS ' tan kurmaya çalışırken hata kodu alıyordum. Yani elinizde Windows 7 ' nin tüm sürümleri ve 32-bit ve 64-bit şeklinde içinde barındıran bir .iso dosyası var mı ?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
warez içerikli forumlarda bulabilirsin

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Saolun Arkadaşlar ama ben bunları indirdiğim zaman Google Chrome'dan IDM ile indiriyorum. Hiçbir IDM indirmem tamamlanamadı. Bu sadece büyük dosyalar için geçerli(4.0GB). Nedense indirme yaptığım zaman ya link bozuluyor ya da oturum süresi kısıtlanıyor. Turbobit Letitbit Redbunker gibi sitelerde IDM 'nin devam etme özelliği devre dışı oluyor. Yani kaldığı yerden devam etmiyor. Ama indirdiğim rar ' ın sitesi sabit. Ve indirme yaptığım zaman devam etme özelliği açık. Bi türlü anlamıyorum. İndirmelere giden toplam gb 3gb ' ı geçmiştir. Lütfen yardım edin. HATA BU !
admDAg.png

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Saolun Arkadaşlar ama ben bunları indirdiğim zaman Google Chrome'dan IDM ile indiriyorum. Hiçbir IDM indirmem tamamlanamadı. Bu sadece büyük dosyalar için geçerli(4.0GB). Nedense indirme yaptığım zaman ya link bozuluyor ya da oturum süresi kısıtlanıyor. Turbobit Letitbit Redbunker gibi sitelerde IDM 'nin devam etme özelliği devre dışı oluyor. Yani kaldığı yerden devam etmiyor. Ama indirdiğim rar ' ın sitesi sabit. Ve indirme yaptığım zaman devam etme özelliği açık. Bi türlü anlamıyorum. İndirmelere giden toplam gb 3gb ' ı geçmiştir. Lütfen yardım edin. HATA BU !
admDAg.png
Neden tarayıcı üzerinden indirmiyorsun? Galiba İnternet Download Manager'in deneme süresi bitmiş olabilir. Free Download Manager'i de kullanabilirsin.Buyur link:
Free Download Manager for Windows and Mac OS X | Download

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tarayıcı üzerinden indirdiğim zaman en ufak bir ağ bağlantısı sebebiyle bağlantı kopuyor :/

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Peki Halkan Biri, Free Download Manager sayesinde Sabit link olmadan yani Turbobit, Letitbit, Redbunker gibi premium isteyen sitelerde kaldığı yerden devam etme özelliği var mı?
--- Gönderi Güncellendi ---

İkiside aynı link ?
Tamam işte indir. İstersen indirme.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bilmiyorum. Program İnternet Download Manager'e ücretsiz alternatif diyebilirim.

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tekrar Tekrar Saolun :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
%90ini çeviririm

Al sana bütün windows sürümleri msdn oynanmamış bu programla rahat bir şekilde indirebilirsin.

https://www.heidoc.net/php/Windows ISO Downloader.exe

Direkt site: Microsoft Windows and Office ISO Download Tool
Üstte Microsoft'un sitesinden istediğin Windows işletim sistemini nasıl orijinal olarak indirileceği hakkında açılan bir konuyu paylaşmıştım. Buyrun konu:
Microsoft Sitesinden istediğiniz Windows Sürümlerini İndirin.

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Konu kilit. IDM download manager ile kapatmadan sabırlı bir şekilde 8 saat sonra indirmeyi başardım.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Konu kilit. IDM download manager ile kapatmadan sabırlı bir şekilde 8 saat sonra indirmeyi başardım.
İnternet hızınız yavaş olduğu için mi AKK taştığı için mi 8 saatte indirebildiniz?
Denediniz mi? Sorun yoktur İnşallah.

Stooline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
AKK bi kere çok saçma birşey. AKK ye bakmadım İnternet ttnet ama en fazla 800kb indiriyor.