Windows 7 Format Hakkında yardım ! UEFI Vs.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sene olmuş 2018 hala 7 kurmak istiyorlar intel,amd bunu engellemişler intel amd gpu olan cpuyu yapmak için anlaşırken microsoft da ikisi ile anlaştı ve zaten microsoft istese o 7leri de kapatabilir ki yumuşak geçiş istiyor...
7öldü.

Kemo006

Üyecik
18 i anlamadım birde bu bilgisayar ne böyle sen bunla iyi giriyon bu siteye bunun acılması mucize

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu arada windows un güncel degıl

Son düzenleme:

Samet UCA

Profesör
Konuyu dağıtmak istemem ama Windows 10 ile 7 karşılaştırılamaz atla devedir. Hadi XP ile Vista desek neyse ama arada
8,8 Pro,8 Enterprise,10 Home ,Pro,10 Enterprise,10 Education birde bahar yaması geldi.
Microsoftun politikaları tartışılır ama bu adamlar aptal değil.
Windows işletim sistemleri stabil problemi var-dı. Dolayısıyla benim cihazımda tıngır tıngır çalışan sistem bir başkasında çöker giderdi. Ancak şuan %90 stabil. Zaten Windows 7'den sonra çıkan sistemler en az 1 yıl test ediliyor. Küçük hataları güncellemelerle kapatıyorlar. Donanım üreticileri yavaştan 7 desteğini kesecekler zaten kesmek zorundalar. Microsoft fişi çekmiş durumda yani gamer-maker herneysen bir gün "seve seve" 10 a geçeceksin. Ha linuxcuysan saygı duyarım ve tavsiyede ederim. Bu adamlar bir sürümden sonra Directx desteğini kestiğinde, güncel sürücü bulamadığında, çalışan uygulamaların 7 desteğini kestiğinde isteyen kullanır Windows 7 :)

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Merhabalar,
son olarak önerim Windows 10 olacaktır(PRO, Home, Enterprise, ihtiyacınıza göre kurabilirsiniz). Zira güncel yazılımlara destek Windows 10'da veriliyor. Windows 7'den hatta Windows 8.1'den bile kesilmeye başlandı... :) Ayrıca konu dışına çıkmadan tartışırsak sevinirim...

İyi forumlar...

Drift King

Doçent
Windows 7 UEFI destekler. Türkçe olsa bile "Starting Windows" diye açılır. Orijinal ISO'ya ellemede pn kurdum ve çalışıyor.

stat counter