Windows 7 DVD'lerini birleştirme.

Bu konuyu okuyanlar

muhsin42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar elimde windows 7'nin tüm versiyonlarının olduğu (32-64 bit) DVD'si var.Buna Windows 7 SP1'i nasıl ekleyebilirim.Açıklamalı yazabilirmisiniz.

Reaksiyon puanı
2,146
O iş zahmetli muhsin, msdn linklerini bul sp1 entegreli hallerini indir sonra kendin birleştir. Hazır birleşmişine entegre edilir mi bilmiyorum edilirse de uzun sürer.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
O iş zahmetli muhsin, msdn linklerini bul sp1 entegreli hallerini indir sonra kendin birleştir. Hazır birleşmişine entegre edilir mi bilmiyorum edilirse de uzun sürer.

Gerek yok dostum Sp1 li tüm sürümleri içeren sunum mevcut gerekli yerlerde biraz araştırmak ilazım tabi :D

Reaksiyon puanı
2,146
Ben kendim yapmayı tercih ederim, microsoft ve benden başka kimsenin parmağı olmamalı :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ben kendim yapmayı tercih ederim, microsoft ve benden başka kimsenin parmağı olmamalı :)

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın :)

Kadıköy hocam. Ben aynı yolu Windows 8 için uyguluyorumda. Bir yerde takıldım.

2. videoda x86 klasörünü IMGBURN programına atıyorsun. Ordan da ISO oluşturuyorsun.

Oysa ki x86 klasörü değilde içindeki dosyaları atmamız gerekli değil mi?

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Edit: Tamamdır hocam. Cevabı buldum.

Klasörü eklesek bile program otomatik olarak klasör içindeki dosyaları arşivlemiş...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende windows 7 aıo var ıcındekı windows 7 starteri nasıl sılcem ? onunda vıdeosunu ceker mısın ?

Reaksiyon puanı
2,146
bende windows 7 aıo var ıcındekı windows 7 starteri nasıl sılcem ? onunda vıdeosunu ceker mısın ?

GimageX programında Delete orada Source kısmına install.wim dosyasını göster, Image kısmına ise kaç numaralı imajı silmek istiyorsan onu gir (starter büyük ihtimalle 1 numaradır, hangisinin kaç numara olduğunu gimagex'de info kısmından öğrenebilirsin) deleteye bas siler.

Gökhan_kaplan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternette buldugum En iyi ve Sıkıntısız Anlatım Teşekkürler Sırf Teşekkür Etmek İçin üye Oldum Sağol