Windows 7 desteği sona erince ne yapacaksınız? [Windows 7 kullanıcılarına özel] [Anket]

Windows 7 yerine hangi işletim sistemini kullanacaksınız?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
22 Ekim 2009'da yayımlan Windows 7 için ürün desteği, 14 Ocak 2020 salı günü sona erecek. Bu tarihten sonra, Microsoft müşteri hizmetleri artık Windows 7 teknik desteği sunamayacak olup Windows 7 yüklü cihazlar, güvenlik güncelleştirmeleri dahil olmak üzere (IE 11 hariç) yazılım güncelleştirmeleri alamayacaktır.

image credit: amazon.in

Bu konu hem bir duyuru niteliğinde olsun, hem de gelecekte ne yapacağınızın bir değerlendirmesi/muhakemesi niteliğinde olsun. Evet; Windows 7 desteği sona erince ne yapacaksınız? :)

DipNot: Bu konudaki fikriniz değişirse, anketteki işaretlemenizi de değiştirebilirsiniz.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
22 Ekim 2009'da yayımlan Windows 7 için ürün desteği, 14 Ocak 2020 salı günü sona erecek. Bu tarihten sonra, Microsoft müşteri hizmetleri artık Windows 7 teknik desteği sunamayacak olup Windows 7 yüklü cihazlar, güvenlik güncelleştirmeleri dahil olmak üzere yazılım güncelleştirmeleri alamayacaktır.

image credit: amazon.in

Bu konu hem bir duyuru niteliğinde olsun, hem de gelecekte ne yapacağınızın bir değerlendirmesi/muhakemesi niteliğinde olsun. Evet; Windows 7 desteği sona erince ne yapacaksınız? :)

DipNot: Bu konudaki fikriniz değişirse, anketteki işaretlemenizi de değiştirebilirsiniz.
Anketin kapanış tarihi de dikkatimi çekti. :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Windows 7 mi? O da ne :p
Beni ilgilendirmeyen hede. Eğer Windows 7 kullanıyor olsaydım 8.1 veya 10'a yükseltirdim. GNU/Linux dağıtımları Windows kullananların /80'i için uygun değil diye düşünüyorum.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
win 7 ye devam,artık evde bilgisayarın yüzüne bakan yok benden başka,cep telefonları yetiyor çocuklara
.win 7 de bana yetiyor,makine oynamak istediğim simülasyon oyunlarda da sıkıntı çıkarmıyor.
ancak yeni makine alırsam ,yeni sisteme geçerim,ama bu sefer eski hatayı yapmam,buna da linux yüklerim,win 7 ile birlikte kullanırım.
bu windows sistemlerinden millet jurassic park a döndü
FF.jpg

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Windows 10 donma probleminden bezmiş biri olarak Windows 7 ile devam. Ta ki yazılım firmaları desteklerini kesmeye başlayana kadar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Evet, toplama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

8,1 pro 64 bit. 6.3.9600 sürümü
senin win 7 ile alakan ne? :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslında win 7 yapsan daha iyi performans olur.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
evde bir windows 7 sistem var ya uefi yardımı ile mac os kuracağım çünkü apple cihazlarımı bilgisayar ile özelleştirme yapmam gerekiyor ve genellikle bunlar terminal komutları ile oluyor CMD ile değil, belkide windows 7 de bırakırım ama windows 10'a geçmem zaten win 10 olan 2 pc var )