Windows 7 Başlatılıyor Ekranında Yeniden Başlıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Windows 7 kurulu olan bir pc var ve başlatılıyor ekranında yeniden başlıyor hem windows 7 hem windows 10 hem windows 98 hem de linux kurmaya çalıştım sıkıntı çıkarıyor. Windows 7 Starting Windows ekranında, Windows 10 Sembolün geldiği yerde donuyor... ve windows 98'de kur dosyaları bulunamadı diyor, linuxta'da aynı sorun var. Şimdi Windows XP deneyeceğim.
Nasıl iştir bu. İnternette diğer forumlarda herkes format atarak çözmüş ben hiçbir şey yapamıyorum. :mad::mad::confused::confused:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
CD/DVD'den mi format atmayı deniyorsunuz? Yoksa USB'den mi?

Eğer okuyucularda ve bağlantılarında sorun yoksa; format attığın medya orjinal ise ve BIOS boot önceliğini uygun şekilde değiştirdiysen hard diskte sorun olabilir. Sorunu netleştirmek adına donanım konusunda uzman moderatörlerimiz gerekli yönlendirmeleri size yaparlar. Kolay gelsin. İyi geceler dilerim.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
CD/DVD'den mi format atmayı deniyorsunuz? Yoksa USB'den mi?

Eğer okuyucularda ve bağlantılarında sorun yoksa; format attığın medya orjinal ise ve BIOS boot önceliğini uygun şekilde değiştirdiysen hard diskte sorun olabilir. Sorunu netleştirmek adına donanım konusunda uzman moderatörlerimiz gerekli yönlendirmeleri size yaparlar. Kolay gelsin. İyi geceler dilerim.
Her şeyi sağlam yaptım.
Eminim.
Son kararım.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
4'ünü birden aynı diske kuruyorsan yaptığın şeyin tek bir adı var oda delilik. En azından 2 ayrı diske kur. En baştan yap. O şekilde karışır olmaz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
4'ünü birden aynı diske kuruyorsan yaptığın şeyin tek bir adı var oda delilik. En azından 2 ayrı diske kur. En baştan yap. O şekilde karışır olmaz.
yok ya vista,7,10 ve linux mint ile kullanmıştım sorun yoktu şuan tek Linux Mint 18,3 mate x64 var.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
İlk olarak format atamıyorum. Nasıl yapıldığını vs. Biliyorum fakat sorun çıkartıyor.
Onun dışında dört sistemi aynı anda kullanmayı düşünmüyorum. Yapmaya çalıştığım şey normal format tek sistem fakat Windows 10 cd'si ve usb'si ile kurmaya çalıştım (ayrı ayrı) fakat olmadı. Windows 7, XP, 98 ve xubuntu kurulumlarını başlattığımda dosyalarla ilgili sıkıntı olduğu yazıyor ve yüklemiyor. Farklı iso'ları denedim orjinal cd denedim iki bilgisayarda sıkıntı vermediler fakat bu bilhisayarda sıkıntı veriyor. Bu arada tekrar söylüyorum nasıl format vs. atacağımı biliyorum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
İlk olarak format atamıyorum. Nasıl yapıldığını vs. Biliyorum fakat sorun çıkartıyor.
Onun dışında dört sistemi aynı anda kullanmayı düşünmüyorum. Yapmaya çalıştığım şey normal format tek sistem fakat Windows 10 cd'si ve usb'si ile kurmaya çalıştım (ayrı ayrı) fakat olmadı. Windows 7, XP, 98 ve xubuntu kurulumlarını başlattığımda dosyalarla ilgili sıkıntı olduğu yazıyor ve yüklemiyor. Farklı iso'ları denedim orjinal cd denedim iki bilgisayarda sıkıntı vermediler fakat bu bilhisayarda sıkıntı veriyor. Bu arada tekrar söylüyorum nasıl format vs. atacağımı biliyorum.
Boot kısmında secure boot olacak Bıosta. Onu legacy yapmayı dene.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Benim biosta secure boot yoktu internetten baktım legac ... yaziyordu disable ettim bilgisyar başlangıç onarmayı açtı fakat klavye çalışmıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ohh açıldı ama nasıl bilmiyorum

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
güle güle kullan grundig gnb 1562 a1i3 de 10 sl 64 var gayet iyi her zaman güncel.
Fotoğraf-0012.jpg
Fotoğraf-0010.jpg

Son düzenleme: